Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

píďalka jablečná
píďalka jablečná
Vloženo 18. 10. 2016
Líbí se mi

Život bez cukru - den první

píďalka jablečná
píďalka jablečná
Vloženo 18. 10. 2016
Líbí se mi
Život bez cukru - den první

Život bez cukru - den první

Dnešní den byl pro mě výzva.

Video jsem sice ukončila tím, jak mám dobrou náladu a konečně se cítím skvěle, ale nakonec to dopadlo tak, že  jsem zasedla k počítači, psala předmluvu k 1. dílu videa a bolela mě hlava jako střep a můj půl roční synek (který ve videu spí) nadával v postýlce vedle v pokoji, protože ho bolely zoubky, bříško a já nevím co ještě.

Měla jsem pocit, že mi hlava snad pukne a toužila jsem po tom, abych si mohla dát Nutellu. Úplně  jsem cítila její chuť na jazyku, molekuly cukru, které putují mými žilami, dokonce i jak by mi to bodlo a bolest hlavy by přešla ráz na ráz.
"Anny, dej si," volá na mě z poličky. "Díky mě zvládneš všechno raz dva. Přeci nechceš být mrzout... No tak, jen si dej. Co když budeš vzhůru do noci jako včera?" Láká mě, ale já vím, že nesmím. Kvůli svému zdraví, ale i kvůli hrdosti.

Ne..., nepodlehnu! Nakonec se zvedám a jdu si pro banán. Sice hodlám spořádat jedno z nejvíce cukernatých ovocí, takže se do mé diety moc nehodí, ale působí jako balzám na duši. Bolest během pěti minut povoluje a mně je zase relativně hej. Dokonce, jako kdyby i Míša vycítil můj vnitřní klid a usíná.

Ha ha, pokud byl takový první den, prosím, nepřeju si dožít se zítřka 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 10. 2016

Držím palce...jsi skvělá

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 19. 10. 2016

Díky moc

Eva Portlová
Eva Portlová 18. 10. 2016

Držím palce, rozhodla jste se a tak věřím, že to dáte Vím jaké to je. Také jsem vynechala některé potraviny a je mi lépe. (Pšeničnou mouku, mléko a mléčné výrobky, hovězí maso a hlavně KÁVU) Nechybí mi a je mi lépe. Jen možná mám jednu zkušenost a radu k té kávě. Kofein nám tak nevadí, jak leckde uvádí, ale vadí nám pražení kávy. Tak doporučuji vynechat nejen veškerou kávu, ale i náhražky, jako je karo, melta atd. A dodržovat pitný režim, podle váhy by to mělo být 0,4 litru na 10 kg váhy. Toť má zkušenost. Přeji ať se daří

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 18. 10. 2016

Páni, Evi, určitě moc děkuji za radu. Už jsem měla nakročeno do místní večerky, že si právě onu bezkofeiovku koupím. Máme čtvrt na sedm, krmím mimčo a potřebuji alespoň placebo ve formě tmavého lektvaru s mlékem Ale vím, že to překonám. Je to jen v mojí mysli. Každopádně ještě jednou moc děkuji za tip.

konatovka
konatovka 18. 10. 2016

Moc Vám držím palce, protože Vy to dáte, berete to vážně, žádné výmluvy. Já jsem se cukru zbavila ze dne na den a také omezuji tuky. Všem, které se do tohoto také pustíte, moc Vám držím palce. Já to zvládám i v mém pokročilém věku.

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 18. 10. 2016

Děkuji Také si věřím a doufám, že všechno bude zase v pořádku. Úplně se těším na následující krevní testy. I přesto, pokud dopadnou dobře, budu chtít v tomto pokračovat. Přeji Vám i nadále hodně zdraví a pohody a děkuji za podporu

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 287
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.