Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 2. 8. 2016
Líbí se mi

Zeptejte se sami sebe | Dělejte, co vás baví

Weef
Weef
Vloženo 2. 8. 2016
Líbí se mi
Zeptejte se sami sebe | Dělejte, co vás baví

Zeptejte se sami sebe | Dělejte, co vás baví

"Tohle video je dnes o vás a je zároveň poděkováním za 3 000 odběratelů. Díky, že jste, protože dělat, co mě baví, dává větší smysl."
- Weef -

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
konatovka
konatovka 6. 8. 2016

Ano, baví mě každé ráno vstávat, protože vím, že se probudím vedle člověka, kterého mám moc ráda, na kterého se mohu spolehnout. Pak se nesmírně těším do přírody, která mi dodává energii při mém sportování, mám radost ze života, že jsem zdravá a pro své zdraví se dá tolik toho udělat a to mě také těší, že se mi to daří. Pak modré nebe, které mi navodí dobrou náladu a mohu se sejít se svou milovanou rodinkou. Děkuji Vám, že jste tu pro nás. Jsem seniorka a i v těchto letech prožívám krásné chvíle, na které se opravdu těším každý den.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

to je nádherně napsané

Glady
Glady 6. 8. 2016

Odpovědět
Belisa
Belisa 4. 8. 2016

díky za ,,nakopávání,, které s tvými videi přichází. Fakt, líbí se mi jaká jsi - prostě TY. Já si své proč položila před měsícem na pobytu ve tmě a zítra odcházím z finančně sice zajímavé práce,ale jinak naprosto nenaplňující a stresující do své (zatím né vysněné), ale do oboru, který mne baví a co mne zajímá - bylinky a přírodní kosmetika a už se moc moc těším, i když finančně budu úplně někde jinde moje říká jupíííí ... zůstaň svá a ať se Ti dobře šlape po tvé cestě.

Odpovědět
Weef
Weef 5. 8. 2016

Beli, moc děkuju za komentář. Úsměv vykouzlen a husina se přidala. Držím moc palce - vypadá to, že máš skěle našlápnuto! Ať se daří a vše klape! Jo a krásné léto samozřejmě.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.