Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Za originální tričko příspěvek na psí charitu

Cyarnica | BeCydog.cz
Cyarnica | BeCydog.cz
Vloženo 3. 9. 2016
Líbí se mi
Za originální tričko příspěvek na psí charitu

Za originální tričko příspěvek na psí charitu

Zakoupením originálního trička „Jsem psí máma” nebo „Jsem psí táta” na crowdfundingovém portále HitHit.com uděláte nejen parádu mezi ostatními páníčky, ale také přispějete na organizace, které pomáhají pejskům v nouzi. Pojďte do toho s námi!

Milujeme naše dva buldoky Owena a Gucciho. A tak jsme se rozhodli nenechat si lásku k nim jen pro sebe, ale vykřičet ji do celého světa - prostřednictvím trička naší vlastní výroby! Pokud je váš mazlíček i pro vás vším, pořiďte si naše tričko. Nejen že budete styloví, ale zároveň pomůžete organizacím, které zachraňují opuštěné pejsky. 50 Kč z každého trička totiž darujeme jim.

Kdo jsme?

Jsme dva mladí lidé a dva angličtí buldoci z Brna, kteří mají internetový obchod s chovatelskými potřebami pro psy. Nabízíme pouze zboží a značky, které si sami ověříme a s nimiž máme dobrou vlastní zkušenost. Najdete u nás všechno, co váš pes potřebuje - od krmení, přes obojky a hračky, až po kosmetiku a oblečky. Zakládáme si na příjemné komunikaci se zákazníky, rádi se vším poradíme. Píšeme i vlastní blog s praktickými tipy a radami pro páníčky.

Jak to začalo

Všechno začalo, když se potkali holka s klukem, kteří mají rádi psy. Nebyli jsme spokojení v zaměstnání, a tak jsme se rozhodli postavit se na vlastní nohy a s tím spojit i naše největší koníčky. No koníčky… vlastně spíš psy. A tak vznikl BeCyDog.cz, náš internetový obchod s chovatelskými potřebami pro pejsky. Důležitou roli v něm hrají naši dva miláčci Owen s Guccim. Jsou to vlastně takové naše děti. A tak jsme si pro sebe vyrobili trička „Jsem psí máma” a „Jsem psí táta”, aby o naší rodince věděl celý svět. Trička se ale líbila i našim kamarádům a známým, kteří je chtěli také. A k nim se přidávali další a další, až jsme je začali vyrábět ve velkém…

Co je náš cíl?

Rádi bychom prostřednictvím prodeje triček nasbírali finanční dar, který pak spravedlivě rozdělíme mezi několik psích organizací, které pomáhají psům v nouzi. Z každého prodaného trička jde 50 Kč na pejsky. Díky vašemu příspěvku jim můžeme společně udělat radost a zpestřit den!

Proč to děláme?

Máme rádi hezké věci, ale ještě raději hezké věci děláme pro druhé. Zvlášť pro pejsky, kteří nemají takové štěstí na páníčky a žijí v útulku. Proto se v nás urodila myšlenka zúročit velkou popularitu našich triček tímto způsobem. Věříme, že nám Hithit pomůže zviditelnit naši snahu a že se najdou páníčci a milovníci psů, kteří se k nám připojí. Tímto projektem navíc chceme položit základní kámen našeho nadačního fondu na pomoc psům v nouzi.

 

 

Pomůžete i vy? Přispějte jen tak nebo zakoupením trička na www.hithit.com/cs/project/2726/za-originalni-tricko-prispevek-na-psi-charitu Uděláte radost nám i pejskům z výše uvedených organizací

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 4. 9. 2016

Aha

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 9. 2016

dobrý nápad

Odpovědět
Cyarnica | BeCydog.cz

díky

LucieZlín
LucieZlín 3. 9. 2016

Ať se vám dále daří! Hezký napad

Odpovědět
Cyarnica | BeCydog.cz

děkujeme

Glady
Glady 3. 9. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 646
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.