Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 12. 10. 2019
Líbí se mi

Vizualizace film o splněných přání

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 12. 10. 2019
Líbí se mi
Vizualizace film o splněných přání

Vizualizace film o splněných přání

Vizualizace je nejlepší metoda jak si splnit své sny a přání a aktivovat zákon přitažlivosti. Vytvoř film ve své mysli, který reprezentuje to co chceš manifestovat do své reality.

Mozek funguje způsobem, který ti pomůže splnit tvé sny a cíle a pravě pomoci vizualizace můžeš dosáhnout všeho po čem toužíš. Aktivuješ síly vesmíru a zákon přitažlivosti začne pracovat ve tvůj prospěch. Ve videu najdeš jak oblbnout doslova svůj mozek, aby vytvořil novou realitu, která se stane součásti tvého života a získáš to po čem toužíš.

Vizualizace krok po kroku

Najdeš zde několik důležitých kroku, které zajisti efektivní a rychlý proces manifestace a jako bonus získáš další efektivní využiti vizualizace pro lepší a rychlejší dosažení svých snů. Pokud chceš více pochopit zákon přitažlivosti a vědět nejčastější chyby proč ti nefunguje, tak se podívej na naše videa o zákonu přitažlivosti najdeš v popisku dnešního videa. Využij našeho průvodce pro vizualizace kro za krokem, který tě provede a ukáže ti jak vědomě tvořit vlastní realitu.

Nezapomeň využit naše dva online kurzy milionová mysl, který ti zajisti finanční svobodu a mnoho dalšího najdeš ho zde: https://cestarelaxace.cz/milionova-mysl/

A druhý kurz cesta k vysněné postavě, který ti pomůže zhubnout a dosáhnout ideální postavy a zlepšit tvé zdraví najdeš zde: https://cestarelaxace.cz/cesta-k-vysnene-postave/

Řizené vizualizace

V kurzech najdeš ještě efektivnější možnosti jako jsou řízené vizualizace, meditace, programování mysli, hypnoterapeutické nahrávky, podprahové nahrávky, video kurzy a mnoho dalších bonusu zdarma.

Máš svůj život ve svých rukou a nezapomeň můžeš být kýmkoliv chceš, můžeš mít cokoliv chceš a můžeš dělat cokoliv chceš stačí se rozhodnou a jít do akce. Nezapomeň využit zákon přitažlivosti a další manifestační techniky a hlavně vizualizaci.

Tvůj vnitřní film ve tvé mysli a tvé vnitřní obrazy se projeví ve vnějším světě, ale musíš dodržet určitě kroky z videa.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 16. 10. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 991
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.