Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 5. 2016
Líbí se mi

Trénujte v přírodě, doma či v posilovně. Jak na to vám ukážou praktická videa

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 5. 2016
Líbí se mi
Trénujte v přírodě, doma či v posilovně. Jak na to vám ukážou praktická videa

Trénujte v přírodě, doma či v posilovně. Jak na to vám ukážou praktická videa

Tak kdo už cvičil a kdo ještě váhá, vymlouvá se, že nemá čas, ale určitě začne..? 

Propásly jste první dny Cesty do plavek? Nevadí, začít cvičit můžete kdykoli a kdekoli! Je to jen na vás, děláte to přece pro sebe. A návod, jak přesně trénovat, přináší praktická videa. Podívejte se.

Vyberte si trénink, který vám nejlépe vyhovuje

Za hezkého počasí vyběhněte ven a trénujte v přírodě, v parku na čerstvém vzduchu, zhluboka dýchejte a užívejte si to. Využívejte svažitý terén, vyběhněte párkrát do kopce, protáhněte zatuhlé svaly a utužujte svou fyzičku (5 min běh, 5×15 m sprint do kopce, 4×20 m výpady za chůze, 4×20 výpady na místě, 5×15 výstupy na lavičku, 5x běh do schodů, 5×20 dřepy).

Pokud zrovna prší, venku je nevlídno a vám se nikam nechce, nevadí, zacvičit si můžete i v pohodlí domova. Nemusíte mít zrovna vybavenou tělocvičnu, postačí i obyčejná židle a trochu místa okolo. Na pár cviků si vždy čas najdete (5×10 dřepy na jedné noze, 5×10 široké dřepy, 5×10 úzké dřepy, 5×10 panák, 5×10 zkracovačky, 5×10 sklapovačky). Pamatujte si, že pravidelnost dokáže zázraky.

Nejúčinnější a nejintenzivnější trénink ale určitě absolvujete v posilovně. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto variantu, vaše pravděpodobnost úspěchu se tím ještě zvyšuje (4×8 výpady na multipressu, 4×8 dřepy na jedné noze, 4×8 výpady do strany, 4×8 široké dřepy na multipressu, 4×15 rumunský mrtvý tah).

Tréninky můžete kombinovat podle vašich aktuálních možností. Vyberte si tu nejvhodnější variantu a trénujte 4x během jednoho týdne. To určitě zvládnete!

Kalendář Cesty do plavek vám pomůže s pravidelností 

Stáhněte si kalednář Cesty do plavek, vytiskněte si jej a mějte ho stále na očích. Každý den si odškrtněte zvládnuté úkoly, hned budete mít dobrý pocit z odvedené práce na svém těle, které si to rozhodně zaslouží. Výsledek, kterého dosáhnete po čtyřech týdnech, vás pak povzbudí v odhodlání z nastavené laťky jen tak neslevit.

Já jsem si o víkendu vyjela na kole, terén byl kopcovitý a 30 kilometrů v nádherné prosluněné přírodě stálo za to. Poznala jsem, že zahrada ve svahu má i své nesporné výhody a za tréninkem v přírode nemusíte daleko. A když přišly bouřky a krupobití, zacvičila jsem si v pohodě doma. Nakonec každý pohyb se počítá... I vyjít schody místo vyjet výtahem. 

A jak trénujete a protahujete své tělo vy?

 

Videa tréninků:

Trénink v přírodě

Trénink doma

Trénink v posilovně

 

Více o akci se dočtete ZDE.

Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila, najdete ZDE.

Jak pracovat s Cestou do plavek se dočtete ZDE.

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

;

Odpovědět
k.eva
k.eva 21. 6. 2016

Odpovědět
Katy K
Katy K 31. 5. 2016

Na posilovnu se ještě necítím, ale cvičit doma a venku určitě budu. Právě jsem poznala, jak moc to potřebuji. Supr videa! Jdu makat!

Odpovědět
Martina K.
Martina K. 31. 5. 2016

Tréninky jsou moc fajn. Nejraději si asi zaběhám, takže trénink venku je pro mě ideální, stačí doplnit pár vhodných cviků. Díky za motivaci!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 320
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.