Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 6. 9. 2019
Líbí se mi

Transdermální terapie

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 6. 9. 2019
Líbí se mi
Transdermální terapie

Transdermální terapie

Fytogely a fytonáplasti od společnosti tianDe pracují na principu tzv transdermální terapie. Existuje mnoho způsobů léčby bolestí a léků. Ovšem medikamentózní léčba není zcela bezpečná a způsobuje problémy jiných orgánů, jako například trávicího traktu, jater, ledvin a srdce. Lokální terapie a fyzioterapie poskytuje zase dočasnou úlevu od bolesti a mnohdy ani to ne. To je důvod, proč se v posledních letech stále více hovoří o transdermální terapii.

Transdermální terapie je v současné době jeden z nejlepších způsobů jak rychle, cíleně a efektivně řešit problém. Je tím nejšetrnějším způsobem jak podat potřebnou látku do těla, protože nezatěžuje ani trávicí trakt, ani játra, ledviny, prostě žádné orgány.

Transdermální terapie tedy spočívá v doplnění chybějících látek do organismu přes kůži, umožňuje tak téměř 100% vstřebání přípravku a navíc v místě, kde je ho třeba. Účinek té úlevy od bolesti je tedy mnohem rychlejší, než když si vezmete tabletku.  Ono je to i logické, protože vás třeba bolí hlava, ted si vezmete tabletku a pošlete jí úplně opačným směrem, než kde vás to bolí, a než se ta tabletka zpracuje skrz váš trávicí systém, který bývá často zanešený, tak to nějakou dobu trvá, než nastoupí účinek úlevy. Takže když si nanesete náplast a necháte jí pár minut působit, ucítíte úlevu.

Podívejte se na podrobné video:
https://www.youtube.com/watch?v=dbes7NGTRRg

Více informací na www.yona.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 6. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 6. 9. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 134
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.