Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Azeret2015
Azeret2015
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Teď je ten správný čas na změnu k lepšímu

Azeret2015
Azeret2015
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Teď je ten správný čas na změnu k lepšímu

Teď je ten správný čas na změnu k lepšímu

Vždy je ten správný čas na změnu a nikdy není pozdě. Dokud člověk žije, má vždy šanci na lepší život. Věk je relevantní a i v pozdním věku můžete najít v sobě odvahu a změnit vše, co Vám brání v plnohodnotnějším a naplněném životě.

Neznám člověka, který by nechtěl být spokojený, šťastný a žít život v rovnováze. Někdo se cítíme spokojenější více, někdo méně. Dnešní doba, která na nás klade nemalé nároky, nám nahrává k tomu, že o to více toužíme po vlastní rovnováze a spokojenosti.

Stoupá počet webů, portálů, osobních kurzů rozvoje, alternativních nástrojů a osob, které nám radí s osobním rozvojem, péčí o naše duševno a to, jak být spokojený. Říkají nám všem všeobecné poučky, citáty a hesla či rady. Ale bez praktických příkladů, či dokonce přesných návodů je těžké se ve velkém množství informací vyznat a začít provádět tyto jednotlivé změny sami na sobě. Většinou zkrátka nevíme jak.

Ať už hledáte odpovědi týkající se smyslu Vašeho života, jak žít vyrovnaně a cítit se klidněji, nebo zdravého sebevědomí a nalezení vlastní životní cesty, všichni máme stejnou touhu už od dětství – být šťastní. Chceme se cítit šťastní, naplnění a mít pocit, že má náš život smysl.

Díky mým zkušenostem, vlastního prožití a hledání odpovědí, jsem došla k závěru, že existují různé procesy, kterými musíme každý z nás projít, abychom tohoto naplnění a spokojenosti mohli dosáhnout.  A zde je několik z nich, bez kterých se budete neustále vracet na začátek. Důležité je:

 • vyrovnat se s minulostí a přijmout ji
 • odpustit své rodině, okolí a hlavně sám sobě
 • poznat sama sebe a své klady i chyby a přijmout je
 • vrátit se do svého dětství a zjistit, co chce to dítě uvnitř nás
 • nesoudit sebe ani ostatní
 • pochopit, že já jsem ta nejdůležitější a udržet si to
 • vyrovnat se se svými strachy a naučit se je rozpouštět
 • plně poznat svou energii a umět s ní pracovat
 • žít v přítomnosti a proč
 • naučit se komunikovat s partnerem a být s ním v jednotě
 • vidět děti jako radost a naše zrcadlo
 • rozpoznat práci, která je pro Vás ideální a dělá Vám radost
 • stát se sebevědomou a láskyplnou bohyní

Pokud projdete těmito jednotlivými procesy, na konci budete již vědět, co chcete, co je pro Vás důležité, jak máte pracovat se svou energií. Zároveň nebudete cítit strach z ničeho a nikoho, budete plně chápat sebe i ostatní. Přestaneme řešit a soudit ostatní, nebo dokonce sebe, a budete se cítit v rovnováze a spokojení.

Dalším z kladů těchto procesů je sebeuvědomění si sama sebe – své podstaty, započne vnitřní spokojenost, vyrovnanost a láskyplnost. Najednou budete život prožívat radostněji a budete spokojenější. Budete vědět, co chcete dělat a začnete to dělat. Budete mít více času pro sebe a tím pádem pak i více radostné energie i pro ostatní. Budete prostě bohyní, kterou jsme všechny, jen ji musíme v sobě opět probudit.

A ještě jedna ohromná věc nakonec. Když Vy se stanete láskyplnou a sebevědomou bohyní, tak i muži vedle Vás se stanou odvážnými, sebevědomými a zároveň citlivými bohy. A to je pak úžasný život!

Není možné do jednoho článku dostat podrobně jednotlivé procesy, ty najdete až v knize Návrat Bohyně, ale třeba Vám tyto jednotlivé procesy budou již nyní dávat smysl a pomohou Vám si jednotlivé části uvědomit a zamyslet se nad nimi.

Pokud chcete ale vědět více a chcete změnit svůj život k lepšímu, můžete podpořit vydání knihy. Získáte tím dvě výhody najednou – první je skvělý pocit, že jste podpořili vydání tohoto návodu pro všechny bohyně, a druhý je odměna v podobě knihy samotné, která Vám pak přijde přímo do Vaší schránky.

Přeji krásný den a srdečně zdravím všechny bohyně

Tereza Svobodová

Podpořte vydání knihy, která Vám změní život k lepšímu.
Díky Vašemu příspěvku získáte dvě věci - skvělý pocit, že jste pomohli na svět nové knížce a odměnu v podobě této knihy přímo k Vám domů. Více o knize na: navratbohyne.cz a koupit knihu můžete na https://www.hithit.com/cs/project/4719/navrat-bohyne

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Majina
Majina 28. 4. 2018

zmena nie je nikedy na škodu-zmena je život

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 28. 4. 2018

Odpovědět
Evoun
Evoun 19. 4. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 054
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.