Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 19. 7. 2016
Líbí se mi

Rituál ohně a vody během MAGICKÉHO ÚPLŇKU

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 19. 7. 2016
Líbí se mi
Rituál ohně a vody během MAGICKÉHO ÚPLŇKU

Rituál ohně a vody během MAGICKÉHO ÚPLŇKU

Celý život mě fascinuje Luna/ měsíc a její vliv na nás ženy.

Možná je to tím, že jsem narozena ve znamení Raka a toho Luna ovládá. Luna se objevuje i v tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání>> V středu 20. 7. 2016 v 0:56 bude Luna ve fázi úplňku a ve znamení Kozoroha. LUNA V KOZOROHU – SLUNCE V RAKU

11269692_1586979128248687_2088758036_n

TÍM DOKONČÍ CELÝ SVŮJ CYKLUS

Úplněk, tak jak ho vnímám já, je magický čas. Vše, čeho se svit měsíce dotkne svým stříbrným světlem, se naplní jeho kouzelnou mocí. Včetně nás samých. SKRZE ZÁCLONU NA OKNECH NÁM JEHO SVIT DOPADÁ DO POKOJE. S manželem máme postel u okna a tak mě stříbrné světlo úplňku šimrá na nose. Dříve se mnou úplněk docela mával a mé emoce se jitřily a BOUŘILY JAKO OCEÁN. POSLEDNÍ DOBOU UŽ BÝVÁM V KLIDU. Možná je to proto, že své emoce neuzavírám a nechávám je plynule proudit skrze mě v každém okamžiku mé každodennosti.

MOŽNÁ BY STÁLO ZA TO ZAMYSLET SE NAD TÍM, PROČ S VÁMI ÚPLNĚK TAK CVIČÍ.

Stejně tak jako menstruace.

13319996_10207660217960938_7280451567398763518_n

POLOŽTE SI OTÁZKU:  „Proč mě tak rozechvíváš? Co se mi snažíš, Luno, říci?“ Možná vás odpověď zaskočí. Možná bude souznít s vaším vnitřním hlasem, s vaší intuicí.

Jsem přesvědčená, že úplněk nás ženy rozeznívá. Hraje na naše vnitřní struny. Ty jsou pak hodně napjaté a vyluzují tak tóny, které mohou znít trochu falešně. V realitě to může být náš KŘIK, PLÁČ, ZLOBA, SMUTEK atd. Vlastně všechny tyhle vyhrocené emoce mohou ukazovat na to, že někde překračujeme své hranice a nerespektujeme samy sebe.

Ano, emoce jsou nám přirozené a budeme je mít vždy.

Já však mluvím o emocích, které jsou umocněné a jsou hodně „hlasité“.

ÚPLNĚK V KOZOROHU

horoscope-639126_1920

Kozoroh a rak na scéně v jeden okamžik. Dvě kardinální znamení, které si absolutně nerozumí a každé je jiné. Na vlastní kůži to znám. O TOM ALE AŽ POZĚJI.

Kozoroh je stratég a mistr příčin i následků, neb ho ovládá planeta Saturn. Starý  moudrý pán, který hlídá každý jeho pohyb, myšlenku i čin.  Všechno potřebuje mít naplánované, podchycené a precizní. Zemská síla a odpovědnost jsou jeho silné atributy. Představte si, že na vílu chcete navléct brnění a chcete po ní, aby byla vůdčí a ke všemu přistupovala odpovědně a systematicky.

Chudinka bude minimálně silně zmatená. A přesně tak se můžeme cítit i my. Na jednu stranu nás budou ovládat emoce a na druhou stranu budeme pociťovat potřebu všechno zvládnout a mít vše pod kontrolou. Můžeme tedy v tyto dny, kdy úplněk působí, pociťovat únavu a vnitřní nerovnováhu.

Opatrně s tím, kolik povinností na sebe nakladete. Naopak si dopřejte v tyto dny dostatek odpočinku.

Kozoroh / rak jeden hot a druhý čehý.

horoscope-644862_1920

Mé znamení, jak jsem psala, je RAK. V něm se nachází mé slunce, avšak můj ascendent je právě v KOZOROHU. Dvě esence rak rozdílné v jedné ženě. Jedna astroložka se mě ptala: A jak se vám v tom žije? Jen jsem se smála. TĚŽKO, někdy opravdu těžko. Tedy žilo. Už nedělám tu chybu, abych se je snažila skamarádit a udělala z nich nerozlučnou dvojku. NAOPAK, z každé jejich esence si čerpám to, co se mi zrovna hodí.

A přesně to nyní doporučuji i já vám. NAČERPEJTE V TYTO DNY SÍLU KOZOROHA A NĚHU RAKA.

To, že to s vámi bude „třískat“ zleva doprava je v pořádku. To, že budete chtít mít vše pod kontrolou a pak se během vteřiny proměníte v plačící plachou bytost je prostě fakt, který v tyto dny můžeme prožívat. NELEKEJTE SE TOHO!!! Je to v pořádku. Nechte proběhnout energie bez toho, abyste se snažily být dokonalé a pěstovaly SEBEOVLÁDÁNÍ.

RITUÁL OHNĚ A VODY aneb opouštím nevyhovující programy

IMG_20160716_171847

Rituál může být podobný tomu, který jsem dělala já na své narozeniny.

UDĚLEJTE HO DNES VEČER

Budete potřebovat

·        Papíry – raději víc

·        Tužky nebo propisky

·        Kastrol, nebo něco, v čem můžete papíry pálit

·        Nějaké inspirační karty

·        Sklenici s vodou

·        Zapalovač

Vytvořte si obřadní prostor pro váš rituál. Mně stačil stůl, na který jsem si intuitivně položila podporující předměty a různé symboly. Např. křišťálovou kouli, jako symbol budoucnosti, a tarotové karty, které rituál podpořily. Nalijte si do sklenice vodu v takovém množství, které dokážete vypít. Tu pak položíte na papír, o kterém napíšu.

Vypište se ze všeho, co vás trápí a bolí. Projděte si svůj život a jeho bolestné okamžiky. Kdykoliv ucítíte vnitřní bolest, smutek, vztek, ZAČNĚTE MALOVAT tak intenzivně, jak to dokážete. Ze všeho, co vás tíží, se vymalujte na papíry, které jste si předem připravily. Mně se podařilo doslova papíry prodřít tím, jak jsem intenzivně čmárala své emoce ven.

IMG_20160716_171948

Až budete mít vymalovány všechny emoce, tak si VEZMĚTE DALŠÍ PAPÍR a na ten napište své touhy a přání. Něco jako Vision board (nástěnka vizí). Prociťte v sobě každou věc, kterou píšete.  Až budete hotovy, tak na tento papír postavte sklenici z vody

Nejprve v kastrolu spalte své vymalované emoce. Požádejte oheň, aby svou silou spálil všechny emoce a energie, které mu odevzdáváte k očistě. Poděkujte a nechte je shořet.

IMG_20160716_172340

S prosbou k bytostem, ke kterým se obracíte, požádejte o naplnění vašich přání a pošlete jim je tím, že papír, na kterém jste měly postavenou vodu, spálíte.

IMG_20160716_172956

Všechen popel vysypte, vyneste z domu nebo ho spláchněte do WC.

VODU MŮŽETE VYPÍT HNED, ALE DOPORUČUJI NECHAT JI JEŠTĚ VYSTAVIT PŘES NOC MĚSÍČNÍMU SVITU A VYPÍT JI RÁNO. IMG_20160716_174520

Bude plná nejen vašich přání a tužeb, ale také očistné esence z měsíce.

 

TENTO RITUÁL MŮŽETE PROVÉST KDYKOLIV JINDY, ALE ÚPLNĚK MU DODÁ NA SÍLE.

Pokud se do rituálu pustíte, budu ráda za vaše komentáře, nebo fotky.

Eva Pitnerová

Jsem VĚDMA, která předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Důvěřuji své INTUICI a OBRAZŮM, které vidím svým vnitřním zrakem. Můj příběh si přečtěte zde>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> Také jsem pro vás napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 12. 10. 2019

Zajímavé

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 31. 1. 2018

No, pěkně propracovaný článek, moc pěkné

Odpovědět
Clairest
Clairest 21. 11. 2017

To je zajímavé

Odpovědět
janinkad
janinkad 17. 8. 2017

Velmi zajímavé...

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 12. 8. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 981
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.