Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 6. 2019
Líbí se mi

Prožitková meditace a relaxace

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 6. 2019
Líbí se mi
Prožitková meditace a relaxace

Prožitková meditace a relaxace

Tato úžasná prožitková meditace a relaxace v tobě dokonalé uvolní stres a negativní energii, která ti brání v prožívaní přítomného okamžiku, štěstí a radosti tady a teď.

Jde o velice silnou a hlubokou meditaci, která je spojena se silnými vjemy a prožitky, které sebou přináší tato relaxace. Jde o hloubkové očištění od negativní energie a dokonale tě zbaví a uvolní stres, který se v tobě tak dlouho hromadí.

Čeká na tebe něco úžasného. Dokonale spojení se svým nitrem a napojení se na svou intuici to vše sebou přináší tato meditace. Dále se spojíš a proměníš v delfíny a prožiješ úžasnou očisťující kůru, která bude mít blahodárný vliv na celý tvůj život.

Zažiješ jaké je to být orlem a relaxovat zcela volně zažiješ hluboký pocit svobody, který je součásti meditace všechen stres z tebe opadne a doslova zmizí.

Pro silnější a hlubší efekt doporučujeme použit sluchátka. Tato meditace a hloubka celé relaxace je daleko silnější a hlubší pří použiti sluchátek, lépe se spojíte se zvířaty a získáte o mnoho lepší prožitek.

Tak vzhůru do hluboké relaxace,která na tebe čeká, ale taký na tebe čeká pocit hlubokého naplnění a odstranění negativní energie na všech úrovních a to samé platí o stresu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 6. 2019

krása

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 30. 6. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 30. 6. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 30. 6. 2019

Inspirativní.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 092
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.