Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi

Přehled všechny duchovní příčiny nemocí

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi
Přehled všechny duchovní příčiny nemocí

Přehled všechny duchovní příčiny nemocí

Zde najdeš kompletní přehled a seznám duchovní příčiny nemoci a psychosomatika ve spojení s léčením a uzdravením na všech úrovních.

Duchovní příčiny nemocí

Řekneme si a vysvětlíme si co jsou to ty duchovní příčiny nemocí a jak pomoci nich můžeme se vydat cestou k vyléčení a ke zdraví. Propojíme do toho všeho psychosomatiku a vysvětlíme si jak funguje a jak ji využit pro úspěšnou léčbu jakékoliv nemoci.

Přehled všech duchovních příčin nemocí najdeš v tomto seznamu videi, kde budou neustále přibývat další a další video na toto téma. Seznám videi najdeš na našem youtube kanále CestaZaSnem

Pokud tě zajímá propojení těla, mysli a duše v kontextu zdraví, tak je psychosomatika pro tebe to prave a nezapomeň se kouknout na toto video o zdraví odkaz v popisku dnešního videa.

Pokud chceš dosáhnout skutečného vyléčení a plného zdraví na všech úrovních, tak psychosomatika a hlavně duchovní příčiny nemocí ti v tom velmi pomohou.

Přejeme ti mnoho úspěchu na tvé cestě ke zdraví a vyléčení z nemoci a kdyby jsi potřeboval pomoci, tak se nezapomeň ozvat nám a nebo si objednej koučink a terapie a pomůžeme ti s uzdravením z jakékoliv nemoci, která existuje. Propojujeme epigenetiku, psychosomatiku, duchovní příčiny nemoci, a celostní medicinu (tělo, mysl a duši). Aby změny proběhli na všech úrovních a změny byly trvale.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 30. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 981
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.