Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 26. 7. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Olgou Lounovou

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 26. 7. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Olgou Lounovou

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Olgou Lounovou

Změnil ses….

Řekla mi spolužačka ze základky. Srkali jsme brčkem citronádu na balkóně luxusní restaurace.“Kdysi jsi nepotřeboval být tolik vidět. A byla s tebou větší sranda!” Dopila svou sklenici a mnou projela kyselá pachuť.

Nesouhlas? Citrón? Nechtěl jsem se s ní přít. Takové diskuze končí stejně většinou prohrou obou stran. Já bych se jí snažil přesvědčit, že nepotřebuji slávu (a že jsem vlastně nikdy nebyl vtipnej…).

Ona, že jsem jakási zběsilá namyšlené celebrita (Jako fakt? Já?).

Cestou domů jsem přemýšlel, kdy v nás lidé začínají považovat za “změněné” a kdy jsme pro ně vlastně furt stejní… Protože já si i přes všechny ty rozhovory s celebritami, večírky, akce, články - připadám pořád stejný. Kluk z vesnice, který si rád hraje. Tvoří. Poznává lidi. Cestuje. Max - dá si rád kvalitní whisky místo krabicáku… Oblečení kupuji v sekáči. Když jdu na ples, chci nejlepší sako. No a?

Nedalo mi to spát. Převaloval jsem se ze strany na stranu. A čaroval odpovědi ve tmě. Ráno v 7:00 zvedám telefon. “Dáme kafe?” Musel jsme jí to natřít. Říci jí, že jsem furt stejnej. Že nemá právo mě hodnotit. Že se mýlí. “Co blbneš? Odekdy vstáváš tak brzo? Fakt ses změnil, ach jo…” Žíla na čele mi vyčarovala Grand kaňon. Telefonem jsem chtěl švihnout o zeď. Sešli jsme se v té samé restauraci na balkóně. Vítr nám hrál do vlasů a ranní káva nám vykouzlila úsměv.

Chci ti říct, že se ve mně mýlíš.” Naklonil jsme se k ní s vervou lovce mamutů. Zřejmě zasažená mou nečekanou reakcí odložila telefon. “Co tě k tomu vede si myslet, že potřebuji být tolik vidět?” Cítil jsem se při položení té otázky jako malý kluk. Nadechla se. A spustila. “Kdysi jsi mi často volal. A když jsem tě potřebovala, okamžitě jsi mi vyšel vstříc…” Zvedla bradu a probodla mě pohledem. Strnule jsem odložil šálek kávy. Celé mi to došlo. Prásk!

Lidé jsou zvláštní stvoření. - Řeknou vám “změnil ses”, přitom tím kolikrát myslí “přestal jsi mi plnit má přání”...”už mi tolik nesloužíš…”...”vrať se zpátky do normálu - dělej, co chci já…” Smutné? Nemyslím si to. Je to naopak osvěžující!

Ten den jsem kamarádce všechno odpustil. Uvědomil jsem si totiž, kolik trápení musela mít z toho, že již kolem ní neskáču, jak potřebuje. Ale že konečně dávám přednost svým potřebám před potřebami druhých.

Možná proto jsem pro ní byl celebritou. To totiž občas celebrity dělají. Ne vyloženě pro slávu. Ale pro to, že je to jejich přirozenost. A ostatní si jich pro to váží. Nebo jimi opovrhují. To je už ovšem jedno. Důležité je, že si své vlastní změny vychutnávají naplno. A když už jim někdo řekne: “Jsi jiná/jinačí!” Vlastně to ani moc neřeší…

Tak mi to alespoň vylíčla Olga Lounová, host mé talkshow. V jednu chvíli je od bahna z šíleného rally, hned večer koncertuje pro Lucernu jako královna krásy. (Něco na ní je. Sakryš!). A když už jsme u toho, lidé si o ní myslí, že je to blázen… Furt něco vymýšlí, neposedí, chce se bavit. Člověk by chvíli myslel, že chce vyniknout ve všem. A zblble přemýšlí, kdo vlastně Olga je.

“Chceš to změnit?” Zeptal jsem se jí.
“Chci změnit svět.” Řekla bez zaváhání.

Možná i díky těmto vlastnostem stála na pódiích vedle americké zpěvačky Pink, nahrála písničku s Karlem Gottem, její songy se drželi několikrát v TOP trojce a vyhrává závody really..

Někdy je prostě fajn dělat si...No, co chcete A jestli to změní svět? Minimálně ten váš ano!

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do dvanáctého dílu jsme pozvali nádhernou zpěvačku Olgu Lounovou, která pomáhala nadačnímu fondu Erudikon, který skrz patrony a finanční pomoc umožňuje dosažení vysokoškolského vzdělání motivovaným studentům se sociálním hendikepem. A jak se jí dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.erudikon.cz/jak-se-zapojit

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.