Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 9. 6. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Kamilou Nývltovou

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 9. 6. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Kamilou Nývltovou

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Kamilou Nývltovou

“Tome, slez z toho stromu!

Tome, nestrkej ten písek do pusy! Tome, nešťourej v těch zásuvkách!” I po letech slyším maminčin hlas. Byl jsem strašnej sígr. Nebudu tady před vámi machrovat jako super anděl. Ostatní děti přede mnou utíkaly. Jejich maminky jim zakazovaly si se mnou hrát. A tak jsem zůstal na pískovišti sám. Osud vizionáře? Možná začátky moderátora Značkové show.

Za ty roky se toho hodně změnilo. Legové autíčko nahradilo auto ze železa. Pískoviště se proměnilo v Prahu. A moje blbé nápady v něco, co inspiruje druhé.

Jak se to vlastně stalo? Možná jsem zestárnul (zní dost pateticky na 26 letýho týpka bez hypotéky). Taky jsem se možná jenom vrátil do dětství. Ale jinak.

Když dnes a denně sleduji přednášky osobního rozvoje, je mi smutno. Všichni nás totiž motivují k tomu, abychom se vrátili do svého dětství. Stojí na pódiu, chodí rovně, v saku s mikrofonem, mluví spisovně. Proč nezačnou hopsat? Krkat? Prdět do mikrofonu? Jasně, vím, svět dospělých je jako porada ve sborovně. Všichni sedí a mluví o výkonu. Nefunguje i stejně evropský parlament? Pardon, ten český?

Občas mi chybí ve společnosti vzory. Proto tak rád pozoruji děti. Mluví totiž skrze činy. Všechno testují. A i když se to dospělákům, tedy největším autoritám, nelíbí, stejně jdou do toho. Není tohle úžasná odvaha? Moje sestřenice tomu říká nevinnost. Přesto své dceři vždy naplácá. Ups.

A pak je tady výrok Kamily Nývltové: “Můžu si kousnout do té klobásy?” Byla pro psa naší produkční. Kamila nejdřív kousek ukousla, vyndala ho z pusy a dala ho pejskovi. Pak si ukousla svůj vlastní díl. A polkla. Odměna? Šílenost? Návrat do dětství?

A to je to, co mi ukázala královna muzikálových pódií. Kamila. Nebo Kleopatra? Kdo ví. Když si totiž hrajete, můžete být čímkoliv. A každý vás přesto pozná .

V tomhle dílu jsme pomohli Občanskému sdružení Blueland.

Bylo založeno na podporu a rozvoj vysokohorských oblastí Himálaje, pro lidi žijící v chudobě, často odkázaných na pomoc druhých.

A příště budu nasávat od Upíra KrejčíhoČtěte zde >>.

Do té doby

Mějte se značkově

Tomáš Lukavec

Značková show Tomáše Lukavce. Známé celebrity, jak je neznáte! Natáčíme 1. československou charitativní show s celebritami na YouTube, která pomáhá nadacím, charitám a neziskovým organizacím

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Tomášův e-book Jsi značka ve frontě na banány si doteď stáhlo přes 32 000 lidí. A dál následovaly další kampaně jako Totální zlom nebo 1. reality show na budování značky - Pekelná značka, která nás zahřála minulý rok na jaře. Jenže to chtělo něco nového, něco jiného. Zase jít o krok dál.

Až na představení Davida Copperfielda v Las Vegas na podzim roku 2015 vše zapadlo na svoje místo. Tomáš si všiml, že pravá show má v sobě vždycky něco navíc. Prvek, který tam být nemusel, ale je. Přidanou hodnotu pro lidi. A zrodil se nápad. S tím se Tomáš vrátil do Prahy a nadšeně oslovil svůj tým. Seděli jsme u něj doma v obývacím pokoji a ani nedutali. Bylo to hodně velké, bylo to šílené, bylo to naprosto jedinečné. A tak nebylo na výběr. Řekli jsme ano. Zrodil se začátek Značkové show. Od té doby uplynulo několik měsíců. Tvrdé práce, potu, ale i nadšení. A teď tu před vámi stojíme s novou show, které opět dominuje banán. Stejně jako na začátku.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do čtvrtého dílu jsme pozvali krásnou královnu - Kamilu Nývltovou, která pomáhala občanskému sdružení Blueland. Chudým lidem z oblasti Himalájí. A jak se jí vedlo? To se podívejte.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.blueland.cz/cs/chcete-pomoci/

Chcete se s Tomášem setkat osobně? Můžete. 11.6. v Atriu Pardubice na Dni, kdy najdu lásku. Můžete navštívit jeho workshop, zeptat se, jak se buduje úspěšná značka a na mnoho dalšího.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 223
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.