Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 17. 7. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Hankou Křížkovou

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 17. 7. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Hankou Křížkovou

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show se zpěvačkou Hankou Křížkovou

Všichni lžeme.

A chceme slyšet pravdu...kde se to v nás bere? Upřímně mám někdy pocit, že v mozku existuje speciální centrum pro lži. Něco jako orgán v orgánu. Dopis v láhvi. Napoví nám, kdy zalhat. A hlavně - jakou lež vypustit.

Z milosrdenství? Z lásky? Z nenávisti? Nebo prostě jen tak - ze srandy…

Nejhorší je, když se v tom člověk ztratí. Například mému kamarádovi jsem po rozchodu místo LŽI NADĚJE hodil LEŽ MILOSRDENSTVÍ“No, nevypadáš nejhůř, ještě někoho potkáš!” Váží 150 kilo, na jedno oko šilhá a první holku potkal v 27 letech. (Jestli to čteš, Petře, máš právo mě zabít! )

Člověk v tom musí mít pořádek. Jako v šuplíku na ponožky! Obzvláště, pokud rozjedete DRAMA LŽÍ (situace, ve které jste přinuceni lhát mnoha lidem naráz v krátkém časovém úseku).

Na fauly v této oblasti často doplatí studenti. Například kamarádům ve škole zalžou, že jsou v nemocnici. Mámě řeknou, že jsou ve škole. A do omluvenky pro učitelku napíšou “omluven z rodinných důvodů.” Ou, ou.

Pak jsou taky lži, které nás zamrzí. Především ty, vypuštěné druhým. Například když někomu, koho milujeme, řekneme: “Jsem v pohodě, jsme kámoši!” Doma přitom sjíždíme fotku za fotkou u sklenice vína a s dvěma kily fialových krav v žaludku! A nebo lži, které namlouváme sami sobě. Třeba když věříme, že ti, které milujeme, pochopí, že je milujeme, když řekneme: “Jsem v pohodě, zůstaňme kámoši!”

Nemyslím, že jsem nějak dobrý lhář. Ovšem na Olympiádě lží bych rozhodně nějakou příčku obsadil. Jednou jsem zalhal revizorovi tak, že místo pokuty dal odběr Značkové show na mobilu. Co jsem mu řekl? To ani nechtějte vědět! No co, vy jste mě ještě v Hollywoodu neviděli, fakt?

Když se lež stane pravdou - v tom Hollywoodu si zahrajete přesto, že nikdo film s vámi nikdy neuvidí…

Jako já, když jsem měl kolem očí šátek a měl jsem nalíčit Hanku Křížkovou! Jednou pích do oka, podruhý do nosu, rtěnka ve vlasech… Katastrofa. Hanka to ale vzala s klidem: “Fakt mně to nesluší? Mně se to docela líbí!” Ano, opravdu to řekla. Jestli to byla lež z milosrdenství, strachu, lásky, nebo nenávisti - nevím… To musíte posoudit sami.

A když už jsme u toho lhaní, prosím, napište mi PRAVDU, jak se vám díl líbil. Ok?

Rozumíme si?

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do jedenáctého dílu jsme pozvali muzikálovou zpěvačku Hanku Křížkovou, která pomáhala neziskové organizaci Naše dítě, jejímž posláním je ochrana a pomoc dětem, které se ocitly v obtížných a krizových situacích. A jak se jí dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.nasedite.cz/chci%20pomoci.html

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 18. 7. 2016

Odpovědět
Glady
Glady 18. 7. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.