Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 21. 6. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s youtuberem Vaďákem

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 21. 6. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s youtuberem Vaďákem

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s youtuberem Vaďákem

Jsi Tomáš Lukavec?” Dobelhala ke mně opilá cizinka.

Párty v plném proudu. “Ne, jsem jeho bratránek.” Řekl jsem s poloúsměvem. Myslel jsem, že touhle odpovědí začneme milou konverzaci. Pár vtípků. Šaramantní mrkání. Místo toho: “To je dobře, protože to je pěknej DEBIL! Vyřiď mu to…

Krásná cizinka se odvlekla na toaletu. Stál jsem jako opařený. Že by toto byla temná stránka úspěchu? Toho, že jsem vidět? Daň za zveřejnění mého soukromí světu? A platí tenhle směšný poplatek všichni, kdo se odváží jít s kůží na trh?

Možná.. Pravda je někdy komplikovanější, než se zdá. Můj bratr mi na danou "story" odvětil: “Nejsi slavnej, dokud o tobě neříkají, že jsi chudák.

Ale je to to, co opravdu od zviditelňování očekávám? Aby nade mnou lidé kroutili hlavou a pomlouvali mě? Zamyslel jsem se a vrátil jsem se v čase do minulosti. Otázka se změnila: “Pomlouvali mě lidé i když jsem vidět nebyl?” Odpověď byla jednoznačná - ano.

Jsem jenom přeci z vesnice. Kluk od vedle. Jako malej jsem si hrál u potoka s kameny a v poli se slámou. Soused pomlouval souseda. Moje mamka sousedku. Sousedka mýho tátu. Ozývalo se to dědinou.

Naopak lidé v televizi pro mě byli hrdinové. Suverénní. Krásní. Nad věcí. Na zdi jsem si lepil plakáty herců. Představoval jsem si, že jsem jedním z nich. Protože jsem toužil poodkrýt tajný svět slávy, přihlásil jsem se v nedalekém maloměstě do ochotnického divadla. Nikdy nezapomenu na můj první nástup před reflektory.

Postav se doprostřed pódia a zahraj mi keř.” Vykřikla na mě tehdejší učitelka herectví. “Keř?” Zeptal jsem se s rukou přes oči. A takhle vypadala celá moje kariéra herce. Nic jsem nechápal. Blbej nejsem. Přesto - nějak to můj mozek nepobíral. A jako naschvál - mojí první životní rolí byl právě keř. Keř ve větru. Pak také havran. Zadek soba. Sníh. To vše v jedné hře, kterou jsme tehdy s ochotníky v Ústí nad Orlicí hráli. Sněhová královna…

Už tehdy jsem získal přezdívku hňup (což je ještě v pohodě - vzhledem k mým rolím...) Celkem představení vidělo 50 lidí. Když se dnes podívám na pořad Značková show a vidím ta závratná čísla, jak rostou, mám závrať.

Lidí, kteří mě asi nemají rádi, je víc a víc. Možná z nich jednou vznikne miniměsto, kde bude moje socha s nápisem DEBIL. Křtít ho bude slečna z baru…

Tak nebo tak to za to stojí.” Řekl mi VaďákMůj host v show. YouTuber s více než 300 000 fanoušky. (Pro kolik z nich je debil, neví on ani já, neukazuje ani statistika…) Povídal jsem si s ním právě o haterech, čili lidech, pro které jste za debila. A to ať uděláte co uděláte. I kdybyste zachránili svět, stejně jste příčinou jeho rozkladu, rozumíte?

Koneckonců, daně platíme všichni. A abych řekl pravdu, raději je budu platit za úspěch než za neúspěch. Radši budu debil, co je vidět, než debil, co sedí doma. Člověk si nevybere.

To, co nás drží při životě, jsou fanoušci. Lidé, kteří řeknou - “Jsi fajn, pokračuj, stojí to za to.” A i kdyby byl daný člověk jenom jeden, věřte mu. Nejčastěji se totiž ukrývá ve vás samotných

Tomáš Lukavec

Značková show Tomáše Lukavce. Známé celebrity, jak je neznáte! Natáčíme 1. československou charitativní show s celebritami na YouTube, která pomáhá nadacím, charitám a neziskovým organizacím

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Tomášův e-book Jsi značka ve frontě na banány si doteď stáhlo přes 32 000 lidí. A dál následovaly další kampaně jako Totální zlom nebo 1. reality show na budování značky - Pekelná značka, která nás zahřála minulý rok na jaře. Jenže to chtělo něco nového, něco jiného. Zase jít o krok dál.

Až na představení Davida Copperfielda v Las Vegas na podzim roku 2015 vše zapadlo na svoje místo. Tomáš si všiml, že pravá show má v sobě vždycky něco navíc. Prvek, který tam být nemusel, ale je. Přidanou hodnotu pro lidi. A zrodil se nápad. S tím se Tomáš vrátil do Prahy a nadšeně oslovil svůj tým. Seděli jsme u něj doma v obývacím pokoji a ani nedutali. Bylo to hodně velké, bylo to šílené, bylo to naprosto jedinečné. A tak nebylo na výběr. Řekli jsme ano. Zrodil se začátek Značkové show. Od té doby uplynulo několik měsíců. Tvrdé práce, potu, ale i nadšení. A teď tu před vámi stojíme s novou show, které opět dominuje banán. Stejně jako na začátku.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do šestého dílu jsme pozvali úspěšného youtubera Vaďáka, který pomáhal obecně prospěšné společnosti Tichý svět, která pomáhá neslyšícím vyjít z izolace. A jak mu to šlo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.tichysvet.cz/pro-verejnost

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.