Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Petrou Janů!

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Petrou Janů!

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Petrou Janů!

Prachy dělají lidi. Je to tak. Nebo šaty? Nebo vlastně kdo? Nejspíš všechno dohromady. Můj tým má ze mne kvůli tomu poměrně srandu. Jednou se oháknu a vyrazím na pracovní schůzku, pak nasadím mikinu s dinosaurem, brejle a jdu na zmrzlinu nebo kafe.

NEPOZNÁN. V utajení. Zn.: Užívám si to. Znáte to.

Peníze lidi změní. Jako malej jsem neměl nic moc, v dospělosti jsem bydlel se spolubydlícími a jedl oschlý těstoviny, teď jezdím na dovolenou do Las Vegas. EGO na půdu? Právě, že naopak.

Čím větší nic jsem měl, tím víc jsem si o sobě myslel. Čím víc mám, tím víc se klaním všem, kdo něco dokázali. Není to PRDEL, jak říká moje známá, Irena. Musím jí dát za pravdu.

Můj kamarád mi nedávno povídal: “Chci prachy. Chci víc.” Tak jsem se zeptal: “A kolik jsi tenhle měsíc dal?” Koukal, nechápal, pak frknul a odkráčel.

Peníze lidi mění. Já ve spolupráci i přátelství držím jednu zásadu:

 Ten, kdo je ochotnej dělat zdarma, si zaslouží nejvíc. Ten, kdo je ochotný dát, by měl dostat. Tohle si pamatuji, k tomu se vracím.

V show jsem to viděl. Jedna celebrita za druhou. PENÍZE po kapsách? Cigarety ubalený z Komenskýho, doutníky z Masaryka, zapalovač z diamantu, co nosila britská královna? Vůbec. Pavučina návštěv byla protkaná jedním slovem. SKROMNOST.

JAJ. Tohle jsem nečekal.

Ale bylo to tak.

To mi ukázala i Petra Janů jako můj další host. DÁMA, zpěvačka, srdce na dlani. Předváděla, já hádal. HADRY lítaly, Petra se svíjela a natřásala. Smíchy jsem málem spadl ze židle. Co ta předváděla. Neuvěřitelné.

ABBA zpívá, Money, money, money, must be funny, in the richmen's world./Peníze, peníze, peníze, musí to být zábava ve světě boháčů.

Ale jestli chce člověk peníze, musí být připravený pro to něco udělat. Můj tým maká každý den. Všední dny, víkendy. Dáváme show všechno, dáváme jí sebe.

Stejně tak jako moji hosté.

Je to o rozhodnutí, přijetí životního stylu.
CHCETE HO? Je to to, po čem toužíte?

Nádech, výdech. Představte si to. Balíky, štosy, kufříky, pytle a chřestící mince doma pod postelí. Jako v trezoru strýčka Skrblíka.

Takový pád do peněz ale někdy bolí, když v tom člověk neumí plavat. Chce to pořádný artistický číslo.

To Petra Janů se s tím nemazlila. Vystřelila jich hned několik najednou. Jednou Karel Gott, pak Michael Jackson. Musel jsem hádat. MOC mi to nešlo. Jako obvykle.

Prohýbal jsem se na židli, smál se. Petra klečela na kolenou, navlečená do hadrů za pár šupů. Bylo jí to jedno.

Její skutečná hodnota byla v tom, co dělá. Přispěla, dala.

Jak peníze mění, tak míní.

A jak se říká v Bibli: Dávejte a bude vám dáno.

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do devatenáctého dílu jsme pozvali herce a zpěváka Pepu Vágnera, který podpořil obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky, která se zabývá výcvikem asistenčních a canisterapeutických psů a také psů pro nevidomé. A jak se mu dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.nadace-yasminka.cz/kontakt.html

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.