Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 7. 9. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Andy WInsonem

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 7. 9. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Andy WInsonem

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Andy WInsonem

“Žeru to. Miluju. CHCI! Ach…”

Kdo nemá rád vítězství. Je to něco hluboko v nás, po čem toužíme, co potřebujeme, čeho chceme dosáhnout. Už ve škole, když jsme zvedali ruku a málem přepadli přes lavici. Už tehdy, když jsme měli za jedna a spolužák vedle nás za čtyři, nás to zahřálo. Špatně jsme skrývali úšklebek a příjemný pocit někdy hluboko v hrudi.

ŠKODOLIBOST? Pocit převahy? Nepovídejte. Známe to všichni!

Podobně jako Donald Trump, který prohlásil, že jeho největší noční můrou je, že by nebyl první. Ve své biografii vypráví, že to prostě nemohl dopustit.

A tak je z něj zvíře, které bude nejspíš dalším prezidentem USA. A bůh ví, co se pak bude dít. Je ale silný, je mocný, je to vítěz. Znamená to, že ho mají lidé rádi? Ani ne.

Zajišťuje nám VÍTĚZSTVÍ lásku? To je ten odvěký boj. Muži v dějinách bojovali na život a na smrt. Pro oči krásné Heleny tekla nesčetněkrát krev. Ale dosáhli pak svého? Dá nám vítězství to, po čem toužíme? Dostaneme to, pro co vlastně celou dobu bojujeme?

Už tolikrát jsem po něčem toužil, pak toho dosáhl a zjistil, že necítím vůbec nic. PRÁZDNO. Ticho. Někdy i smutek. Jednou jsem dokonce četl, že největší prohrou v životě člověka je úspěch bez pocitu naplnění.

Musím souhlasit. O čem to TEDY je? Vítězství?

Ročně rveme tolik peněz do sportu, do zápasů, závodů, přetahování lana schopností mezi zeměmi. Je to EGO? Je to uvolnění energie? Je to měření si pindíků na smradlavých záchodkách na plavečáku? A je ten největší vždycky výhra?

Proč tak toužíme být první? PROČ roztahujeme lokty do stran? Možná se chceme prostě bavit.

Život je hra. To už věděli Římané v aréně. Hra, kterou chceme prožít a dožít v co nejvelkolepějším stylu. SEX, drogy a rockenroll. Roztahují se nám cévy. Krev klokotá. Rozšiřuje se úsměv. Jsme opilí? Omámení blahem prožitých chvil a možnostmi si něco prožít do morku kostí.

Bez toho to nemá cenu.

To ví i Andy Winson. Kouč, mentor, autor bestsellleru "Mysli, konaj, zbohatni" a lídr ze Slovenska.

Přišel mi opravit okno a chtěl vydyndat peníze. Byl jsem ras. Nechtěl jsem mu nic odpustit. Sklonil ale hlavu. POKORA jako blázen. A dokázal mi, že si moje peníze zaslouží. A zvítězil.

Podívejte se, jak mu to šlo.

Pak se pochlapil ještě víc. Kouknul na můj banán (ten kovový), pořádně ho přeměřil pohledem, v očích mu zajiskřilo a vyrazil do ulic. Je to makač. Člověk, který jako první vyměnil banán za tisíce a vystřelil se až na první místo.

Stanovil si sumu, pod kterou nehodlal jít. Docela CRAZY! Pochopíte, až uvidíte.

A jeho úspěch se nesl zákulisím jako smrad. Za chvíli to věděli všichni.

On to dokázal! Ten blázen to dal! Šuškal si štáb a produkce se zmateně drbala na hlavě.

Nebál se totiž jít a pořádně zamakat. Jsou to právě ty kroky každý den, které nás nakonec dovedou, kam chceme. Dát si cíl, vyrazit a jít.

Vzpomínám na vyprávění mojí kamarádky. Ta byla před třemi lety na semináři nejslavnějšího amerického kouče Tonyho Robbinse.

Když jsem začal psát tenhle článek, zeptal jsem se jí, jestli Tony o vítězství taky mluvil a co říkal. Na chvíli se zamyslela a pak povídá:

“Mluvil. Řekl, že většina lidí je po vítězství zklamaná, protože nic necítí nebo cítí něco jiného, než si mysleli, že cítit budou. Ve skutečnosti nás totiž nenaplňuje to, že jsme něčeho dosáhli. Ten pocit rychle pomine. Nás naplňuje ten proces. To, že se někam pohybujeme, že něco měníme, že někam jdeme. To je skutečné vítězství. TAM jsme naplnění.”

To mi dává smysl. Hýbu se a jsem vítěz. Jako Andy, Donald, Tony a stejně jako vy.

Tak vyražte.

Vítězství čeká na každém kroku.

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do osmnáctého dílu jsme pozvali kouče Andyho Winsona, který podpořil obecně prospěšnou společnost Yourchance. Smyslem fungování yourchance o.p.s. je prosazování potřebných změn v oblasti výuky finanční gramotnosti, principů podnikání a rozvoje podnikavosti žáků základních a středních škol a v oblasti integrace mladých dospělých opouštějících instituce náhradní rodinné výchovy. A jak se mu dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.yourchance.cz/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 290
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.