Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 7. 9. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Pepou Vágnerem!

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 7. 9. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Pepou Vágnerem!

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Pepou Vágnerem!

“Nedělej to. Vykašli se na to. Nech to bejt!” řvalo moje podvědomí celou dobu na pracovní schůzce. PŠT!! Zakřičel jsem v duchu. Zrovna jsem domlouval natočení promovidea s potenciálním klientem. Divnej pocit? Ale prosim vás. Zaplašil jsem mrazení na zátylku někam dozadu a pokračoval.

SKVĚLE. Domluva, podpis, razítko. Mechanické strojové bum mi zachrastilo v hrudi.

O měsíc později jsem si ťukal na čelo. Seděl jsem v kanceláři a třásla se mi ruka. Oči pálily. Podepisoval jsem svoje první odstoupení od spolupráce. Error. Úplně. Každý měl jiné očekávání, nedopadlo to. Táhnul jsem to do poslední chvíle jako herka, která jde už jenom z povinnosti. Nakonec ale ze všeho sešlo. ŠLUS. Šmitec. Tečka.

Čekal jsem to? Trochu. Tak proč jsem do toho šel? Proč jsem jel dál, když mi intuice urazila kola, utrhla volant a sešrotovala karoserii?

Jednoduše. Nechtěl jsem si to přiznat. Ajjj.

V podnikání a vůbec v životě se musí s neúspěchy počítat. Moje kolegyně z týmu vždycky říká: “To musíš poslechnout intuici. Ta ti vždycky řekne, když všechno ostatní selže.” COŽE? To jako fakt? Připadal jsem si jako v EZO pořadu na televizi Barrandov. Ještě jsem čekal, že na mě vytáhne tarotový karty.

Jenže postupem času jsem jí musel dát za pravdu. NÁHODA? Prozření? Návrat ztraceného syna?

A co politici, válečníci, králové? Věřili na intuici? Albert Einstein prohlásil: "Intuitivní duch je dar nebes, racionální duch je věrný služebník. Vytvořili jsme společnost, která uctívá služebníky a na dárek zapomíná."

Znamená to ale, že nemáme poslouchat rozum?

Ne. Jde o to to propojit. Každý úspěšný podnikatel vám poradí, jak nastartovat byznys. Ukáže strategie, napíše postupy, vytvoří systém. Nakonec vám ale řekne, že musíte takzvaně: “Follow your guts.” Jít za instinktem.

A o tom to je i v životě.

Když jsem tvořil Značkovou show, ani nevíte kolik lidí mi házelo klacky pod nohy. NEVĚŘILI, netušili, zavrhli. Jejich názor, jejich zkušenosti.

Stejně jsem ale nepřestal. ROZUM řval dost! Konec! Už ne! Ale intuice chtěla jít dál. Šimrání v břiše, jako když jste se zrovna zabouchli. Je to stejný pocit.

Můj další host. EZOUŠ? To sotva. Pepa Vágner svojí intuici věřil naplno. Rozhodně daleko víc než Rose na Titaniku. Ta kdyby věděla, tak si dá radši panáka v přístavu a ušetří si jedno rušné odpoledne.

Chvilku jsme se společně TOPILI v odpovědích. Na čele nápisy. Hádali jsme, kdo jsme. Po neúspěšných minutách a smíchu ze zákulisí jsem začínal mít pocit, že tam musím mít vyrytý slovo BLBEC. Ani bych se nedivil. Naše režie má podivný smysl pro humor. To Pepa se držel líp a svůj lísteček rychle uhádl.

KLIKAŘ!!!

I já jsem se nakonec trefil. Ani mi tak o vítězství nešlo. Měl jsem pocit, že to takhle lidi aspoň víc pobaví.

A svůj pocit jsem poslechl.

Šel jsem za intuicí? Šel jsem dobře?

To musíte říct vy sami. Podívejte se >>

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do devatenáctého dílu jsme pozvali herce a zpěváka Pepu Vágnera, který podpořil obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky, která se zabývá výcvikem asistenčních a canisterapeutických psů a také psů pro nevidomé. A jak se mu dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.pomocnetlapky.cz/cz/jak-muzete-pomoci/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.