Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 23. 8. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s hokejistou Dominikem Haškem

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 23. 8. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s hokejistou  Dominikem Haškem

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s hokejistou Dominikem Haškem

Víš, že jsi vlastně docela ošklivej? řekla mi kamarádka, když jsme seděli v kavárně. Prohlížela si mě přes obroučky brýlí velkých, jak dna od půllitrů. Její prohlášení přišlo nečekaně. Zrovna jsem upíjel cappuccino. Na sobě vyžehlenou košili, kalhoty, boty, co se leskly, a hodinky na levačce. Za sebou dobře uzavřený obchod s klientem. Připadal jsem si jako Vlk z Wallstreet. Nadsamec. Borec. A ona mi řekne tohle.

ZKLAMÁNÍ? Ublíženost? Ješitnost?

Vztek mi projížděl tělem jako pandémie chřipky na podzim v Praze. Ještě cestou domů jsem funěl do kopce a přehrával si náš rozhovor.

“Neber si to osobně. Ty zuby, nadočnicový oblouky (copak jsme v pravěku proboha???), ty vlasy. Něco v sobě ale máš. Nějaký charisma.” povídala a žmoulala u toho už tak okousané brčko.

Co to znamená? Když mám hubu jako lidoop, tak to nevadí? Je charisma jako poslední stéblo, kterého se chytá tonoucí?

Faktem je, že lidi s charisma nemusí být nutně krásní. Sean Connery byl jako Bond poměrně ošklivej, (Omlouvám se všem, co ho zbožňují.)

Nic moc účes, uši jako plácačky a zbraň držel jak kus rohlíku. Stejně měl v sobě ale něco, co člověka nutilo se dívat. A POKRAČOVAT. A nezastavovat. K tomu hluboký hlas, výraz v očích. Podobně jako Belmondo. Držka, jak rozšlápnutá brambora, a kam to se svým šarmem dotáhnul.

Upřímně se omlouvám všem milovníkům zmiňovaných herců. Člověk ale musí uznat, že leckdo si s poměrně neforemným obličejem prošlapal cestu až na vrchol.

Není to tedy jenom o vzhledu. Ještě tam pracuje nějaký červíček uvnitř. NAFOUKNUTÉ nic? Duše? Ono zmiňované CHARIZMA?

Je to jak s prezidentem Reaganem. Byl první, kdo se nebál si otevřít pusu a chytit slova pořádně za flígr: „Nebojím se deficitu, je dost velký, aby se o sebe postaral.“ prohlásil bez mrknutí oka. A v čem to bylo? V jeho slovech?

Herec, prezident, guvernér. Člověk, který byl u toho, když se rozpadl Sovětský svaz, jeden z nejoblíbenějších prezidentů USA vůbec. CHARISMA až na půdu. Sláva.

Podobně jako můj další host v show. Ten se taky proslavil tím, že se nebál chytat. Vysoký,poměrně tichý a přitom hokejová hvězda, která ohromila celý svět. Síň slávy nosí honosně jeho jméno a on se pomalu stydí říct si o skleničku vody. Dominik Hašek. Muž plný protikladů, ale baby na place z něj byly hyn. Všechny si došly za vizážistkou, aby je upravila. Přijede přeci DOMINIK! Produkční rozpustila poprvé svůj drdol, až z něj vypadlo jehličí ze stanování z minulého roku, a nechala se nakrášlit...

Tomáš, ten to vychytal dobře. Nestihl jsem se s ním setkat. ZÁCPA. V koloně. Takže pořad odmoderovala krásná Kassandra.

Trochu se jí klepal hlas, ale dala to. Navlékli se do dresů a cvičili. TO CHYTÁNÍ. Kassi Dominikovi pískala do rytmu macatými stehýnky, zakrývala je ladnou dečkou, která přes rozparky odhalovala tučné rysy krásky. Tady to můžete vidět sami. Ale pamatujte. Charisma nenajdete v helmě, ani v čokoládě, nebo prsou naší Kassandry.

Můžete mít hlavu ála Quasimodo a stejně to nic neovlivní. Vaše charisma totiž vychází z vás.

Ne z vašeho těla, ale z vašich činů.

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do šestnáctého dílu jsme pozvali hokejovou legendu Dominika Haška, který podpořil obecně prospěšnou společnost Tichý svět, která pomáhá neslyšícím vyjít z izolace. Snaží se prostřednictvím svých služeb odstraňovat komunikační bariéry. A jak se mu dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.tichysvet.cz/pro-verejnost

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.