Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s herečkou Míšou Tomešovou (dříve Doubravovou)

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s herečkou Míšou Tomešovou (dříve Doubravovou)

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s herečkou Míšou Tomešovou (dříve Doubravovou)

“Tome! Ty jsi vizionář!” Tak tohle slýchávám od svého týmu poměrně často. (Jo, dělá mi to dobře, pardon ) Jako malej jsem ale dostával úplně jiný přezdívky. Pošuk, debil, magor. Jeli do mě jako tanky na náměstí Nebeského klidu v Číně roku 1989.

Tome! Kdy už s těmi nesmysly přestanešKdy už budeš normální? Kdy sakra přijmeš realitu?”

Moje odpověď? NIKDY!

Připadal jsem si trochu jako neznámý hrdina, co se v Číně tehdy těm ocelovým kolosům postavil a změnil svět. Povede se to i mně? Moc si věřím? Magor? Nevím, matika mi nikdy moc nešla. Neviděl jsem důvod, proč se ji učit.

Lidi jsou stejně zvláštní pokolení. Jen jeden z nich, vyzbrojen nákupními taškami, dokáže zastavit celou armádu, a druhý není schopen jít a sbalit holku, která se mu dlouho líbí, nebo poslat šéfa do háje a založit si vlastní firmu.

Co nám v tom brání? Co nás brzdí? Je to hlaveň strachu? Strachu z neznáma?

Nedávno jsem četl, že rozum se bojí toho, co nezná. Aby ale člověk vyrostl, nesmí ho poslechnout. To na mě zapůsobilo. Je to pravda?

Já nikdy moc neposlouchal a kam mě to dovedlo. No. To nechám na vás, co si teď myslíte.

Jedno vím ale jistě. Rozum, intuice, věštecký koule, ani mariášky mojí babičky nakonecnepomůžou, když nevíte, kam jít. Mapa bez cíle je jenom kus papíru. Můžu ho použít na hraní, ale první ceny se nikdy nedočkám.

S herečkou Míšou Oakwood jsme v show věděli přesně, co chcemeZahájili jsme marshmallow bitvu. Kdo si zvládne nacpat do huby nejvíc, vyhrává. Hlt, krk...prd. Skoro. Párkrát bylo namále, ale držel jsem se. Miss mléko vedle mě vypadala zaujatě. Soustředění. TOTAL.

V tu chvíli bych si mlíko dal, jen abych tu nechutnou pachuť zapil. Stejně jsem to ale nakonec nedal.

KONEC. Prohra. Výsměch. Ne. Spíš pobavení štábu. Měl jsem toho plnej motýlek. Sladký už nechci nikdy vidět. (O dva dny později mě Kassi načapala, jak se cpu v zákulisí bezlepkovým dortem.)

Miss Doubravové (teď už Tomešové) jsem se po vypnutí kamer musel zeptat. Nedalo mi to.“Míšo, co sis představovala, než jsme začali hrát?” Usmála se na mě, na puse krvavě rudou rtěnku, a řekla: “Jak tě porazím!”

Na chvíli mě to zaskočilo. Stoupnul jsem si do rohu a přemýšlel. Proč jsem nevyhrál? Co byla moje vize?

“Jen jsem chtěl, aby to diváky bavilo…”

Aha.

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do patnáctéhoého dílu jsme pozvali mladou českou herečku, známou hlavně ze seriálu Ulice, Míšu Tomešovou, která podpořila obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky. Zabývají se výcvikem asistenčních a canisterapeutických psů a také psů pro nevidomé. A jak se jí dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.pomocnetlapky.cz/cz/jak-muzete-pomoci/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 15. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 223
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.