Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Evou Decastelo

MichaelaZS
MichaelaZS
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi
Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Evou Decastelo

Pomáhejte a bavte se aneb Značková show s Evou Decastelo

Vždycky o mně říkali, že jsem parchant. Možná proto, že jsem dětem kradl ve škole svačiny, možná proto, že jsem byl jinej, možná proto, že jsem odmítl být stejnej. Kdo ví.

Jedno je ale jistý, jako že krize způsobuje vize a že Galileo odvolal, ale stejně si myslel svoje. Vaše pověst je něco, co se s vámi ponese pěkně dlouho a může to ovlivnit celý váš život.

Je to jako jeden čmoud z trávy na chatě u souseda, co už ani nevíte, že jste hulili, ale za půl roku vám to prokážou v krvi. Jedno uklouznutí, jeden ZKRAT a už se vezete. Většina z nás (mívám to stejně) začne při sebemenším náznaku pomluvy panikařit. Jako ve škole, když si ulevíte a po pár vteřinách vám dojde, že to asi neprojde bez povšimnutí vzhledem ke smradu, co se všude line.

Tak co uděláte?

Můžete čekat, až se na vás zaměří pozornost. Prsty budou obviňujícně mířit na váš obličej, všichni to budou nejmíň měsíc komentovat a ještě po letech se vracet k tomu osudnému momentu: “Pamatuješ, jak sis tehdy tak strašně usral/a?” doprovázenému smíchem.

TRAPAS!!!

Nebo uděláte něco úplně jiného. Přejdete do útoku! To byla vždycky moje strategie. Připravit, pozor, PRD!

O mně se říkalo, že jsem ras, že jsem hajzl, že nikomu nic neprominu. Jednou se mě dokonce klientka na schůzce zeptala, jestli je to pravda, že to o mně zaslechla.

Otočil jsem se a odpověděl: “Ne. Jsem daleko HORŠÍ!” načež vykulila oči a radši už nic neříkala. Od té doby máme ze sebe daleko větší respekt a spolupráce šlape jako hodinky.

Možná řešíte něco podobného. Taková Agáta Hanychová na svojí pověsti postavila kariéru a ve svojí knize říká, že nejlepší je novinářům rovnou zavolat, říct jim, co se zase přihodilo, a dát rozhovor, než je nechat, aby si sesmolili z útržků keců babek na pavlači něco sami.

Agáta to vůbec vychytala. Nejdřív misska, pak prominentní dceruška, nakonec milující matka. Mám z ní respekt. Na svojí “špatné” pověsti postavila značku a je úspěšná. To podle mě jen tak někdo neumí, mám se co učit! A to FAKT!

Proto jsem si pozval do dalšího dílu ženu, která je taky sígr jako já. Krásná Eva Decastelo mi vyrazila dech. Měl jsem pocit, že mi ulítne motýl, jak mě vyhodila z konceptu. Poskakovala, běhala mimo záběr a ABSOLUTNĚ si nebrala skrupule.

Podívejte se sami, co se mnou prováděla přímo na place, před kamerama a před štábem! Babka Kelišová by řekla Sodoma Gomora! Moje máma by se jen usmála a utrousila: “To je ženská!” Já musím souhlasit. Eva svoji pověst v naší show nejen předběhla, ona oběhla celé hřiště a směle jí kopla do zadku!

Ještě teď CÍTÍM otisk její boty na svojí duši. I toho, jak prodávala banán na ulici. Nečekala, až si o ní lidi zase udělají úsudek, vyskočila a vytvořila ho pro lidi sama.

A to je přesně to, co je potřeba. Být aktivně tvůrcem svojí pověsti.

Buďte jím i vy.

TEĎ!

Tomáš Lukavec

Moderátor Značkové show a brandmanažer úspěšných značek dostal nápad. Měl touhu udělat v českém prostředí talkshow, která by neměla obdoby. Vždycky lidi rád překvapí. Stejně jako jeho banán. Ano. Je to tak. Jeho neznámější kampaň Banán za milion obletěla před dvěma lety český i slovenský internet. Všechny zachvátilo banánové šílenství. To jste mohli vidět i na jeho FacebookuInstagramuTwitteru nebo Linkedinu.

Nová zábava. Spojení smíchu a pomoci

Značková show Tomáše Lukavce je nový koncept zábavy. Šlo nám o to ukázat lidem známé tváře českého i slovenského showbyznysu v jiném světle. Pobavit, rozesmát, ale také pomoci. Dát tam to něco navíc.

Proto je show charitativní. Pomáháme celkově 12 charitám a neziskovým organizacím. V každém díle.

Každá celebrita odpovídá na podivuhodné otázky, plní úkol a nakonec prodává banán na ulici. K vybraným penězům přidává pak Tomáš 100% a částka se tak zdvojnásobí. Vše poté putuje na nadaci nebo organizaci, které je zrovna díl věnován.

A jak se celebritám daří? Kdo se umístí na banánovém pořadníku jako první?

Do sedmnáctého dílu jsme pozvali smyslnou a krásnou Evu Decastelo, která podpořila nadační fond Yasminka, jehož záměrem je od počátku pomoci dětem a osobám s nemocí motýlých křídel (vážné kožní onemocnění), dětem v Africe a také dětem postiženým Downovým syndromem. A jak se jí dařilo? To uvidíte zde.

Dejte odebírat a buďte u toho.

Pomáhejte a bavte se!

Pojďte do toho taky: http://www.nadace-yasminka.cz/kontakt.html

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 29. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.