Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi

Mám tři kanceláře: andělská, domácí a labužnická.

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi
Mám tři kanceláře: andělská, domácí a labužnická.

Mám tři kanceláře: andělská, domácí a labužnická.

Krásný den, 

jedno rčení říká: "Bez práce nejsou koláče a do práce se musí." Koláče miluji borůvkové a  do práce se těším. Možná proto, že dělám práci, co mě baví a možná proto, že pracuji na hezkých místech.  Mám tři kanceláře: andělskou, domácí a labužnickou. Podle nálady, podle obsahu práce a podle toho, co mě čeká vybírám jedno  z míst. 

  1. ANDĚLSKÁ KANCELÁŘ

Ráda pracuji v pracovně Ženy s.r.o., která je na krásné andělské adrese Karlínské náměstí č. 6. v Praze. Prostory jsou až nahoře s úžasným výhledem a terasou. Podle východní nauky Feng Shui je příznivé pro vaše bydliště nebo podnikání mít jedno z čísel 1,6 a 8 v čísle popisném domu. Číslo jedna znamená cestu a směr. Číslo šest je číslo andělů a číslo osm je číslo domova. Je jedno v jakém pořadí a kolik číslic je. Takže podporu andělů Ženy s.r.o. v Praze rozhodně mají a někdy zde potkávám  dokonce živé anděly v podobě žen. 

Výsledek obrázku pro zeny sro

2. DOMÁCÍ KANCELÁŘ

Ráda pracuji někdy z domova, ale musím tam být sama. Nemám místnost jako pracovnu, tak se potřebuji soustředit. Volím místo u stolu, kde mám tzv. královskou pozici, to znamená vidím na dveře a mám za sebou oporu zeď. Dokonce náš jídelní stůl se nachází v sektoru moudrosti a vzdělání. Tak když potřebuji napsat článek, tak ho píši zde. Pokud jako já někdy pracujete také u jídelního stolu, tak je důležité změnit funkci stolu. Nemít na stole prostírání a potřeby pro stolování, ale volnou pracovní desku. 

 

3. LABUŽNICKÁ KANCELÁŘ

Ale někdy jsem labužnice a tak ráda pracuji z kavárny nebo cukrárny. Hýčkám se zde kávou a zákuskem.

 

A kde pracujete a  tvoříte vaše projekty vy?  Co je pro vás nejdůležitější? Je to ticho, vztahy nebo velikost stolu?

 

Pokud vás zajívá více, jak si nastavit pracovní prostředí a co vše vás může při práci ovlivňovat, tak si poslechněte rozhovor, který jsem dělala s Markétou Henzlovou, majitelkou Emmedia právě na téma pracovního prostředí. Celý rozhovor  ZDE>>>

 

 

 

A jiné rčení říká: "Nezáleží tolik na kvalitě semene, ale na prostředí kam ho zasadíš a co z něj vyroste". A to samé je o prostoru vaší kanceláře a kde si realizujete své svy. Kvalita prostředí má vliv na kvalitu vašich výsledků a projektů. 

 

Krásný začátek týdne a ať vám vše jen ZÁŘÍ pod rukama.

 

Olga

www.olgabu.cz 

www.facebook.com/olgabu.cz

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 29. 5. 2020

Ty jo mít tři kanceláře, to by se mi také líbilo Já mám jenom jednu, ale pořád ji zařizuji. Každou chvíli mě napadne něco, čím bych ji mohla ještě vylepšit. Naposledy jsem si koupila dvě nástěnky z https://www.ajprodukty.cz/kancelare-a-zasedaci-mistnosti/kancelarske-doplnky/nastenky-a-vitriny/463667.wf , protože jsem měla na stole neustále hromadu papírů a nikdy jsem v nich nemohla nic najít, tak teď už mám ty nejdůležitější na nástěnce a mám v nich tak už větší přehled.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 12. 2016

Skvěle

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 9. 2016

úžasné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.