Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 19. 10. 2019
Líbí se mi

Meditace a relaxace plus něco navíc

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 19. 10. 2019
Líbí se mi
Meditace a relaxace plus něco navíc

Meditace a relaxace plus něco navíc

Jedinečná relaxační hudba a meditační hudba, která obsahuje prvky relaxace a meditace. Delfín, kosatky, velryby, moře, oceán a vlny to vše spojuje voda a podmořský svět plný úžasné harmonické hudby a zvuku. Uvolní své tělo, mysl i duši, protože toto vše a mnohem více ti přinese tato relaxační a meditační hudba, relaxace, delfín, velryby, kosatky, moře, oceán, voda a vlny - meditace.

Tato relaxační a meditační hudba je vhodná pro meditace, ale i jako relaxace a hluboké uvolnění a především zlepšuje kvalitu spánku. Delfíni a velryby hraji podmořskou harmonickou hudbu a jejích zvuky silně uklidňuji a zbavuji stresu.

Najdeš zde zvuky velryby, delfín a kosatky to vše doprovází vlny, moře a krasně jde slyšet také oceán. Pokud se ti líbí relaxační hudba, nebo snad meditační hudba, tak se podívej na naší další hudbu zde v popisku pod dnešním videem.

Vyvaříme meditace, programy, které mění lidem životy, relaxace, afirmační podprahové nahrávky a také se rádi specializujeme na relaxační hudbu a hudbu pro meditace. Naše meditační hudba je tvořena, tak aby pomáhala lidem zbavit je stresu, uklidnit, zlepšit spánek a mnoho dalšího. Oceán a moře tě bude uklidňovat zatímco vlny tě budou dostávat do hlubšího stavu relaxace.

Meditace a relaxace

 

Využij naši relaxace a prožitkové meditace, která je tím nejlepším na československém internetu vyzkoušej sám zde je meditace a relaxace pro uvolnění stresu, která tě osvobodí.

Nezapomeň odebírat náš youtube kanál CestaZaSnem, aby jsi pokaždé když vydáme novou hudbu dostal oznámení. Naše další hudby najdeš na našem webu zde: https://cestarelaxace.cz/relaxacni-meditacni-hudba/ Užij si zvuku velryby kosatky a delfín tě bude provázet úžasným orchestrem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 20. 10. 2019

Pěkné.

Odpovědět
Majina
Majina 19. 10. 2019

doma mám niekoľko relaxačných CD ,keď mám blbú náladu,púšťam si ich.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 725
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.