Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 17. 1. 2020
Líbí se mi

Jak získat zpátky svého ex (rozchod)

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 17. 1. 2020
Líbí se mi
Jak získat zpátky svého ex (rozchod)

Jak získat zpátky svého ex (rozchod)

V tomto videu najdeš jak získat zpět ex zlepšit vztahy a zvládnout rozchod. Jak získat zpátky svého bývalého partnera, nebo partnerku.

Najdeš zde něco ještě mnohem důležitější než samotný návod krok za krokem, protože toto uvědomění ti posune tvé vztahy na novou úroveň.

Zaměříme se na to jak by měl vypadat rozchod a k čemu ho využit pro zlepšení vztahu ve tvém životě. Rozhodně není nejdůležitější způsob jak získat zpět ex partnera, nebo partnerku, ale využit tuto možnost pro svůj rozvoj.

Toto video změní absolutně úhel pohledu na tuto problematiku pomůže ti v životě získat nový náhled na vztahy a také změnit reakci na rozchod. Pokud chceš návod jak si přitáhnout ideálního partnera, nebo partnerku, tak se nezapomeň podívat na toto video, které najdeš v popisku dnešního videa.

Pokud chceš zlepšit své vztahy, uzdravit svou minulost, zvýšit své sebevědomí, uzdravit svůj vztah k sobě a začít se milovat, tak neváhej a využij našeho online kurzu zde: https://cestarelaxace.cz/kurz/

Po tomto videu už nebudeš chtít vědět jak získat zpátky ex partnery, ale využiješ tyto zkušenosti pro tvůj rozvod a následnému přitáhnutí ještě lepšího partnera, nebo partnerky pro tvůj život.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 18. 1. 2020

Já bych ho zpátky nechtěla

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 073
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.