Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 11. 7. 2016
Líbí se mi

Jak se stát hvězdou?

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 11. 7. 2016
Líbí se mi
Jak se stát hvězdou?

Jak se stát hvězdou?

Vzpomínáte na plakáty svých idolů z dětských let? Bezbřehý obdiv, který jste v dětství chovali ke svým rodičům a učitelům? Dokonalost vašeho nového objevu, který Vás při Vaší zamilovanosti motivoval k práci sami na sobě? Máte i nyní nějaké hvězdy a idoly, které jsou Vaším motorem? 

 

Všimli jste si také, že v dospělosti často ztrácíme ten krásný pohádkový obdiv k našim vzorům? Někdy se dokonce proměňuje v závist, nebo ubezpečující bagatelizaci úspěchu druhých. Vždyť  dnes se stejně zpívá jen na playback, modelky jsou na fotkách vyretušované a obdobné kariéry bysme dosáhli taky, mít za zády bohatého tátu.

 

Nejenže nás takhle proměna o nic neobohatí, dokonce nás obírá. O možnost snění, o možnost růstu, o radost z toho, že jednou něco podobného také dokážeme. Jak na to, abysme se i v dospělosti mohli radovat z úspěchů lidí okolo? Pusťte si video a poslechněte si, co Vás dovede až na pomyslný červený koberec a jak se stát hvězdou vlastního života.

 

Tak co? V jaké oblasti byste chtěli najít svůj nový vzor či idol? Zkuste si najít alespoň 5 lidí, kteří vás budou inspirovat a podporovat ve vašem růstu (ve vztazích, práci, v koníčcích...). Můžete sáhnout po knížkách zesnulých velikánů, nebo si najít rozhovory se světovými žijícími hvězdami. Možnosti jsou dnes téměř neomezené, tak jich využijte.

 

A až budete naladění a motivovaní pro nové akce, nezapomínejte také na odpočinek, odměnu a pochvalu. Važte si toho, co pro sebe děláte a netrestejte se za "pomalé" tempo. Zvolte si takové, které budete moct dlouhodobě udržet a bude Vás těšit.
 

 

Přeji Vám hodně radosti z Vašich posunů.

Kristina Rumlová,

kouč pro více radosti
www.coach4joy.com
kouc4joy@gmail.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 17. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 12. 2016

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 11. 7. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 404
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.