Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi

Jak jsem si změnil celý svůj život konkretní tipy a techniky

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi
Jak jsem si změnil celý svůj život konkretní tipy a techniky

Jak jsem si změnil celý svůj život konkretní tipy a techniky

V tomto videu s tebou budu sdílet svůj životní příběh jak jsem změnil svůj život a co mě pomohlo udělat tu nejdůležitější a zásadní změnu v životě.

Dozvíš se které techniky mi pomohli v životě a změnili mi život. Jaké uvědomení muselo přijít a co jsme musel pochopit, abych se dostal tam kde jsem dnes.

Pokud začneš na sobě pracovat, tak tvůj život se začne měnit, ale musíš na tom makat každý den. Ukážu ti konkretní kroky a tipy jak změnit svůj život, které ti přinesou ovoce.

Toto video bude pro tvůj život velkou inspiraci a pomůže ti změnit i tvůj život. Jde o návod jak změnit svůj život a posunout se na další level.

Zjisti jaké techniky jsem použila jak jsme změnil svůj život krok za krokem. Moje cesta a můj příběh ti pomůže, inspiruje a motivuje tě ke změně tvého života.

Neexistuje žádný univerzální návod jak změnit svůj život, protože každý jsme jiný, každé tělo, každá duše je jiná, všichni máme jiné myšlení, jinou cestu. Pokud chceš změnit svůj život tak mě kontaktuj a společně se domluvíme na terapii a koučinku a pomohu ti udělat tu nejdůležitější životní změnu tak využij našeho koučinku a terapie

Náš online kurz milionová mysl ti pomůže dosáhnout finanční svobody ve tvém životě a naprogramuje tvou mysl na bohatství a úspěch. Mažeš se živit tím co tě baví a naplňuje využij naši jedinečně nabídky.

A pokud chceš začít meditovat a nevíš jak? tak využij našeho průvodce meditace krok za krokem Najdeš ho v popisku dnešního videa a nebo v připnutém komentáři spolu i s meditaci pro odpuštění

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 11. 9. 2019

Musím vyzkoušet

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 528
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.