Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 21. 7. 2016
Líbí se mi

Filip Proučil - Key Of Life

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 21. 7. 2016
Líbí se mi
Filip Proučil - Key Of Life

Filip Proučil - Key Of Life

První videoklip Filipa Prouila spatil svtlo svta

Klíová skladba pipravovaného alba je plná ryzích, pozitivních emocí

Videoklip k písni „Key Of Life“, prvnímu singlu z pipravovaného alba talentovaného a osobitého mladého zpváka Filipa Prouila, budou moci píznivci hudby plné upímnosti a vytváené pro radost shlédnout v nejbližších dnech.

Svou první autorskou skladbu „Key of Life“, vydanou v beznu tohoto roku, nahrál Filip Prouil ve spolupráci s Milan HERMAN Management a Romanem andorem ve studiu Mercury. Videoklip k písni pak vznikal v prbhu jara a podílel se na nm Josef Rabar (JORA). Dlouhohrající deska „Let Us Believe Again“, jíje „Key of Life“ klíovou skladbou, vyjde jettento rok.

„Key Of Life je pro mskladbou napsanou z lásky. Vnoval jsem ji mé blízké osob, pro kterou byla i napsána,“ íká Filip Prouil a popisuje svou inspiraci: „Na nás vechny je vyvíjen tlak spolenosti, kterse pomalu, ale jistna nás podepisuje. Key Of Life je naopak o hledání smyslu ivota, kterse skrvá uvnitnás samotnch.“ Co se týče hudebního stylu, není „Key Of Life“ typickm píkladem ádné z běžnuívanch kategorií. „Dala by se s uritm zjednoduením zaadit do kategorií ́Pop ́ i ́World ́,“ dodává autor.

Singl „Key Of Life“ je dostupnv iTunes Store, Google Play, Amazon, Spotify a dalích hudebních obchodech. Zde se jibrzy objeví také celé album „Let Us Believe Again“, pipravované ve spolupráci se zkuenm hudebním producentem a manaerem Milanem Hermanem a renomovanm hudebníkem a mistrem zvuku Petrem Kocfeldou.

Muzikant Filip Prouil se narodil v roce 1992 v Beneovu Prahy a jiod raného dtství tíhnul k hudba umní obecn. Z Filipa, kterje autorem hudby i textnaprosté vtiny skladeb pipravovanch do jeho prvního alba, vyzauje nesmírnosobitpístup k ivotu. Ten se samozejmpromítá také do jeho originální hudby. ivot vnímá tento talentovanmladmuzikant jako poehnání a zaměřuje se na jeho krásu a bohatství. „Je nádherné ít s vdomím, e se vnuji něčemu, po em touí srdce, a to je naprosto jednoznanhudba,“ shrnuje Filip Prouil svj pístup k hudební tvorbi ivotu.

Více informací: https://www.youtube.com/watch?v=BMnaeKaVtHI

Helena ebestová, helena.sebestova@persum.cz www.filipproucil.cz
www.milanherman.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

neznám

Odpovědět
Amanda
Amanda 7. 11. 2016

Neznám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 149
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.