Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 5. 1. 2020
Líbí se mi

Dívat se na syna při natáčení jeho videoklipu k songu Pocity byl pro mě neskutečný zážitek

Michaella
Michaella
Vloženo 5. 1. 2020
Líbí se mi
Dívat se na syna při natáčení jeho videoklipu k songu Pocity byl pro mě neskutečný zážitek

Dívat se na syna při natáčení jeho videoklipu k songu Pocity byl pro mě neskutečný zážitek

 

Když se máma zúčastní prvního natáčení videoklipu k songu svého syna, je to zážitek, na který se nedá jen tak zapomenout.

27. 12. byla pořádná zima, ráno venku sněžilo a všude bylo mokro, jelikož pršelo celé svátky. Prosila jsem nebe, ať se ten den počasí aspoň na chvíli umoudří a na pár hodin dá šanci našemu natáčení na střeše hotelu. V devět hodin jsme se vydali na sraz s kluky z Artcorner studia (partu tvoří - Luděk, Víťa, Jakub).  Před hotelem Piast nás čekal syn majitele a šel s námi na střechu hotelu. Ten výhled byl fakt pecka, celý Český Těšín jako na dlani, v dálce hory a nad námi zamrčené nebe. 

Natáčení na střeše trvalo cca hodinu a půl, možná i dvě. Čas utíkal velmi rychle a ze zimy mi zčervenal nos a ruce. Mikey a kluci opravdu kmitali a makali na záběrech a točení byla fakt dřina, žádné flákání a veget, pořád v pohybu. Zde je pár fotek. 

Přesun pokračoval do podchodu, kde měl Mikey za úkol nehybně stát a lidé kolem něj jen chodili. Jako máma jsem obdivovala jeho výdrž. Jeho touhu udělat vše, co po něm kluci při natáčení chtěli. Potom jsme šli do Jazz klubu v KaSS a tam již v teple točili různé záběry s osvětlením. Celá akce trvala cca 4, 5 hodiny a začala se hlásit únava z dobře odvedené práce. 

Vidět jak probíhá točení bylo pro mě úžasné, vidět syna v akci nemělo chybu, při vzpomínce budu mít vždy slzy v očích. Je to skvělé, být u nezapomenutelných zážítků a prožít je společně s někým, na kom vám moc záleží.

Velký dík patří všem, kteří nám při natáčení pomohli a Luďkovi, který nejen točil, ale i sestříhal klip do konečné podoby. Také děkujeme majitelům hotelu Piast za poskytnutí prostor a Jakubovi za prostory v Jazz klubu a světelné efekty. Byli jme všichni fakt skvěle sehraní!

Song Mikey zveřejnil dnes ve 00:05 hod, zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=IK6ridDlhgI

Za každý palec nahoru u songu na youtube předem děkujeme! Každá podpora mladého talentu má velkou cenu a je jako poháněcí motor.

 

Mějte se moc krásně a prožijte tento rok 2020 hlavně ve zdraví a štěstí! Děkuji za vaši přízeň a sledovanost, moc si toho vážím. 

Blogerka Michaella

 

(autorské fotky přímo z natáčení)

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Michaella
Michaella 11. 1. 2020

Děkujeme.

Odpovědět
Atevy
Atevy 9. 1. 2020

Super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 1. 2020

šikovný synek...mám jednu kamarádku a její syn má také kapelu, hrají asi tři roky a koncem roku vydali první CD, dostala jsem ho pod stromeček. Pěkné...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.