Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi

Detoxikujete své tělo? Věřte, že vašemu tělu velmi prospěje.

avatar
Jana Freigangová
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi
Detoxikujete své tělo? Věřte, že vašemu tělu velmi prospěje.

Detoxikujete své tělo? Věřte, že vašemu tělu velmi prospěje.

PODZIM = IDEÁLNÍ OBDOBÍ NA DETOXIKACI TĚLA

Proč detoxikovat tělo?

Žijeme v době, kdy na nás působí mnoho negativních vlivů – jíme jídlo přeplněné potravinářskou chemií, pereme v chemických prostředcích, pro úklid domácnosti používáme chemikálie, dýcháme nečistoty z ovzduší a to všechno vytváří ideální podmínky pro přemnožení toxinů v našem těle. S takovým množstvím toxinů, které jsou člověkem uměle vytvořené, si už naše tělo samo poradit neumí a proto bychom si 2x ročně (jaro a podzim) měli udělat celkovou detoxikaci a svému tělu účinně pomoci zbavit se toxinů.

Moderní výzkumy potvrdily, že detoxikace je nezbytná. Odstranění toxinů z těla až 3 násobně zvyšuje příznivý účinek diety a cvičení, kosmetických ošetření, užívání potravinových doplňků a léků. Německý vědec Hans Heinrich Reckeweg v roce 1940 formuloval teorii homotoxikologie, podle které se na zanesení organismu odpadními látkami pohlíží jako na hlavní důvod všech nemocí. Mimochodem, tento pohled na toxiny má také Ayurveda, která nazývá nemoc „touhou organismu zbavit se toxinů“.

Zanesené tělo toxiny je důvodem chronických onemocnění, špatného stavu vaší pokožky, pleti, vlasů, zpomaleného metabolismu a v neposlední řadě vašich neúspěšných pokusů zhubnout. Pokud se chcete cítit a vypadat dobře, Váš první krok by měla být detoxikace.

Toxiny (odpadní látky) se z našeho těla dostávají močovým a dýchacím ústrojím, střevem a přes potní žlázy, což potvrdilo mnoho pokusů starých i 130 let.  Pokožka je jedním z největších detoxikačních orgánů, má 3,5 milionů potních žláz. Během 24 hodin vyloučí od 500 ml do 5 litrů potu (fyzická námaha). A to je právě ten důvod, proč se při detoxikaci musí doplňovat velké množství tekutin.  Pokožka chodidel je jednou z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla, protože obsahuje asi 0,5 milionu potních žláz. Z pohledu tradiční čínské medicíny jsou chodidla našich nohou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a nalezneme na nich více, než 60 aktivních reflexních bodů. Z tohoto důvodu tradiční čínská medicína provádí detoxikaci organismu přes chodidla, kde se koncentruje většina toxinů z lidského těla.

Jak detoxikovat?

Jistě existuje mnoho způsobů detoxikace. Většina z nich zahrnuje diety, hladovění, klystýry, apod. Ovšem já bych Vám chtěla představit časově nenáročný způsob, bez drastických počinů.

Jelikož se toxiny (odpadní látky) z našeho těla dostávají více orgány, musíme problematiku řešit komplexněji, nestačí se zaměřit na jeden orgán. V našem těle vše souvisí se vším.

Co budeme potřebovat?

 1. Minimálně 21 balení detoxikačních náplastí, vyvinutých podle receptur tradiční čínské medicíny.
 2. Balení krému na nohy s detoxikačním účinkem.
 3. Alespoň 6 balení pytlíčků s mořskou solí a oleji. Aktivní složky zahřejí kůži, otevřou póry, stimulují tok lymfy, zrychlují krevní oběh a tak připravují kůži na detoxikaci.
 4. Bylinná směs Tibetský sběr – čistí střevní systém, posiluje imunitní systém, odvádí z těla soli, snižuje cholesterol, zrychluje metabolismus, čistí tělo od toxinů.
 5. Bylinná směs s vrbovkou a ostropestřcem mariánským – podpora a regenerace jaterních buněk.
 6. Citrokalcevit – odkyselení organismu.

Čemu se v období detoxikace musíme vyhnout?

 1. Sladkostem, sladkému pečivu a slazeným nápojům = cukru.
 2. Bílému pečivu a výrobkům z bílé mouky.
 3. Nadbytku živočišných a tučných výrobkům.
 4. Mléčným produktům.
 5. Alkoholu.

Potřebujete radu? Nevíte kde produkty zakoupit, kdy a jak je používat, aby efekt byl maximální? Napište mi.

www.yona.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 12. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 12. 9. 2019

Tamara
Tamara 10. 9. 2019

Pravidelně jsem se snažila detoxikovat až jsem dospěla k tomu, že se mým krédem stalo slovíčko přiměřeně. A to je pro mě to nejlepší co může být.

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 10. 9. 2019

Mně detox hodně pomáhá, jenom po tělesné stránce, kdy hubnu a cizím se lépe, ale také psychicky. Přestala jsem mít podzimní deprese.

KamilaK
KamilaK 10. 9. 2019

Odpovědět
avatar
Jana Freigangová 10. 9. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 034
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.