Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 25. 6. 2019
Líbí se mi

Deník posedlé matky 12

Dupynka
Dupynka
Vloženo 25. 6. 2019
Líbí se mi
Deník posedlé matky 12

Deník posedlé matky 12

Žijeme ve světě, kdy času nám nestačí. Tak je to i se mnou. I když...

 

Jsem to ale..., tak dlouho o sobě nedát znát. Poseldé dámy i nedámy, kaju se. Nějak mi ten čas letí a ani nevím kam. Nebo spíše jej neřeším. To se pak stává, že zjistím jak uběhnul další půl rok a já se sama sebe vážně ptám: To jako fakt? Fakt. Tak mne prosím omluvte. Jak nedávno řekl můj bratr: Mnoho zájmů, málo času...patříme k renesančním lidem... Takže co jako, že by fosílie? Jistě, takto to nemyslel. Jen si žiju ve svém vlastním světě a tak nějak zvládám i normální denní povinosti. I přesto, že bych nejraději dělala úplně něco jiného. Stává se vcelku často, že tohle moje nutkání mě dožene až k brzkým ranním hodinám 3-4, kdy teprve odkládám pero či fixy.

 

Jak jsem se kdysi představila, že jsem všeobecný tvořivec, tak dnes už jenom kreslím a maluji. Své dovednosti stále uplatňuji v chráněné dílně EMIT-cz. Pro něž kreslím příběhy obcí.

 

Avšak moji tvorbu presentuji na různých výstavách a workshopech po celé naší krásné zemi. Naposledy to bylo v Telči, 13.4.2019 na Panském dvoře. Kouzelné město, kde na vás dýchá naše historie. Moc jsem si tuto akci užila. Poprvé jsem byla postavena do role učitele dospělých. Byla jsem značně nervózní, ale všem se workshop líbil a já získala pár milých přítelkyň.

 

No a co zdraví? Rakovina už nehrozí. Zůstala mi však neuropatie a menopausa. No s tím už jsem vcelku sžitá.

Rodina? Děti rostou, mě k radosti. Manžel pracuje víc a více k mému smutku.

Vlastně se toho děje tolik a zároveň nic. Život mě baví i s těmi malými bolístkami. Svět je mi velkým hřištěm a já mám chu%t si v něm hrát, a cestovat a být úspěšná ve svém oboru. Přeji si se svým talentem létat vysoko...

 

 

 

                                                                                Vaše věčně posedlá Věrka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 30. 6. 2019

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 9. 1. 2020

hudlenka
hudlenka 26. 6. 2019

Věrko, jste nejen šikovná, ale hlavně velmi statečná žena a moc Vám fandím . Super, že jste měla výstavu v Telči, to muselo být ohromné. Prima, že rodina je stále pohromadě a drží Vás a nejvíc paráda je, že rakovinu jste zažehnala...Držím palce Lenka

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 9. 1. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 000
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.