Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AniLuky
AniLuky
Vloženo 22. 8. 2016
Líbí se mi

Chtěla jsem rušit svatbu

AniLuky
AniLuky
Vloženo 22. 8. 2016
Líbí se mi
Chtěla jsem rušit svatbu

Chtěla jsem rušit svatbu

Zvažovala jsem, zda se přiznat, ale odhodlala jsem se. Zítra to budou dva roky od naší svatby. Trošku jsem zavzpomínala a rozhodla se, že se s vámi podělím. Chtěla jsem zrušit svatbu. Napadlo vás jak je to možné? Vezmeme to hezky od začátku.

Žádost o ruku proběhla formou krásných veršů. Když Vítek přednesl svou vlastnoručně vymyšlenou básničku ve které mě žádal o ruku, byla jsem jako v sedmém nebi. A že si dal záležet. I když jsme byli doma, měl všechno do detailu promyšlené. Včetně svíček poskládaných do tvaru srdce. Začali jsme s plánováním svatby. Stanovili jsme si termín, zamluvili na úřadě a s plnou vervou jsme začali zařizovat další náležitosti, které ke svatbě neodmyslitelně patří. 

Všechno probíhalo v klidu a pohodě. Zamluvila jsem si své vysněné svatební šaty, vybrali jsme fotografa a samozřejmě svatební hostinu. Moc jsme se na náš den D těšili. Jenže já se nemohla zbavit nepříjemného pocitu, který jsem měla. Nechápala jsem jakto, vždyť si beru přece muže svého srdce. Volbou partnera jsem si byla jistá, jenže ten pocit ne a ne přestat. Nechala jsem to být a řekla si, že jsou to asi nervy ze svatby. 

Svatba se postupně blížila. I když přišlo pár malých komplikací, držela jsem se v klidu. Jenže pak se začaly problémy vršit a já už to psychicky nevydržela. Měla jsem chuť všechno zrušit. I když jsem klidný tvor a jen tak něco mě nerozhodí, řekla jsem si, jestli mi to za to stojí. 

Jenže pak jsem si něco důležitého uvědomila. Více se dočtete zde>>

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 23. 8. 2016

pěkné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 8. 2016

Krásný příběh a pěkné video...ať Vám láska vydrží co nejdéle

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 377
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.