Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 18. 7. 2016
Líbí se mi

Au-pair v Anglii ft. Where is Lucy

Weef
Weef
Vloženo 18. 7. 2016
Líbí se mi
Au-pair v Anglii ft. Where is Lucy

Au-pair v Anglii ft. Where is Lucy

Where is Lucy je česká travel YouTuberka, která momentálně pobývá už skoro dva roky v Anglii jako au-pair. Před tím se starala o děti ve Finsku a Skotsku, takže zkušenosti má opravdu bohaté. Rozhodla jsem se s ní toto téma načnout, Lucy vám představit a zeptat se jí na pár otázek.

Lucy plánuje do budoucna shnrout veškeré své zkušenosti na svůj kanál, takže ji určitě nezapomeňte odebírat, pokud vás toto téma zajímá. A chystáte-li se pouze směr Anglie a nevíte, jaká místa navštívit, u Lucy určitě najdete horu inspirace.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 18. 5. 2020

Já bych na to neměla odvahu. Vydat se sama do cizí země by nebylo nic pro mě. Já bych sama nejela ani do Brna Kamarádka jela dělat Au pair do Anglie před půl rokem a líbí se jí tam, tak mám strach, aby se vůbec chtěla vrátit domů O Vánocích jsem jí poslala přes tuto společnost https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/mezinarodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ balíček, abych jí udělala radost. Do té doby jsem vůbec neměla ponětí, že je mezinárodní přeprava zásilek tak jednoduchá .

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 9. 5. 2020

zajímavé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Charlota
Charlota 19. 3. 2018

V dnešní době to musí být super. Já byla au-pair v Anglii před 25ti lety, tedy krátce po revoluci, to bylo ještě dost riskantní a co si člověk sám nezařídil, to neměl. Ale byla to dobrá zkušenost. Mladým doporučuji.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 036
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.