Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Velká prosincová soutěž

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 2. 12. 2016
Líbí se mi
Velká prosincová soutěž

Velká prosincová soutěž

Řešíte v zimních měsících dilema, zda vyjít ven bez čepice a zachovat si dokonalý účes nebo s čepicí a zůstat v teple? Díky přípravkům Batiste můžete mít obojí. Fungují na bázi škrobu, takže po sundání čepky nebudete mít zplihlý účes a můžete si tak bez obav vzít svoji oblíbenou pokrývku hlavy. Stačí vlasy lehce prohrábnout a načechrat prsty a účes bude zase zpět ve formě.

Na konci článku mám pro vás připravenou soutěž o produkty Batiste na mém blogu, které si sami vyberete, tak pozorně čtěte.

 
Suchých šamponů značka Batiste nabízí hned několik a moje první volba padla na variantu na tmavé vlasy Dry Shampoo Plus Divine Dark. Po použití šetrně čistí vlasy a odstraňuje z nich přebytečný maz a navíc jsou krásně provoněné. Nemusíte se bát, že by se vám na vlasech po aplikaci udělal poprašek. Pokud se vám nechtějí umývat vlasy, ale zároveň je chcete mít krásně nadýchané, stačí šampon nastříkat ze vzdálenosti 30 cm, jemně promasírovat a pročesat, jak jste zvyklí.
 

Barva pudru není klasická bílá, ale mírně nahnědlá, proto se hodí na tmavé vlasy a nemusíte tak mít obavy z bílého poprašku na vlasech. Vůně je hodně jemná.
Jednu chybičku jsem ale přece jenom objevila. Pokud budete pudr nanášet a na sobě budete mít nějaké světlejší oblečení, může na něm pudr udělat lehký tmavý nádech. Já jsem vlasy raději pudrovala přehozené v předklonu přes vanu a malý hnědý nános jsem pak spláchla. Ale na vlasech není nic znát, žádné barevné fleky jsem na nich neměla.

 
Pudr na vlasy Stylist XXL Plumping Powder je vhodný pro zajištění okamžitého objemu vlasů. Nanáší se přímo ke kořínkům a poté už stačí vlasy vytvarovat na požadovaný účes.

 
Vlasový sprej Stylist Oomph My Locks XXL Volume Spray je obdobně jako pudr určen na okamžitý objem vlasů a navíc jim dodá i lesk. Vlasy budete mít po nanesení tohoto spreje krásně provoněné. Tento pudr jsem si oblíbila nejvíce. Vlasy si většinou myji obden a právě druhý den na ně nanáším tento pudr. Vlasy jsou pěkně vzdušné a provoněné, jako bych si je právě umyla a vyfoukala fénem.
Suchý šampon pro tmavé vlasy, pudr a vlasový sprej jsou k dostání na e-shopu Parfemy-elnino.cz za cenu 129,- Kč.

 
A nyní už slibovaná soutěž, kterou jsem si pro vás připravila ve spolupráci s e-shopem Parfemy-elnino.cz! Tentokrát budou celkem 3 výherci, takže máte více šancí na výhru. Podmínky jsou opět jednoduché:
 
1. navštivte můj blog All my cosmetics a staňte se jeho odběratelem, sledujte mne na Facebooku a do komentáře napište  jméno, pod kterým blog sledujete, ať vám v budoucnu nic neunikne, třeba další soutěž,
2. v komentáři na stránkách blogu mi napište email, abych vás mohla v případě výhry kontaktovat,
3. v komentáři připište, který produkt Batiste byste zde v odkaze chtěli vyhrát, buď přesný název nebo zkopírujte přímo odkaz na produkt.
 
Své příspěvky vkládejte od pátku 2.12.2016 do konce prosince, tedy do půlnoci 31.12.2016.
Po ukončení soutěže náhodně vyberu ze všech komentářů tři čtenářky a prostřednictvím emailu je vyzvu k zaslání adresy, kam jim bude zvolený produkt od Batiste doručen. 
 
Soutěže se může zúčastnit každý, kdo splní všechny výše uvedené podmínky, a to i ti, kdo již soutěžili v předešlých soutěžích. Přeji hodně štěstí všem!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 12. 2016

Skvěle

Odpovědět
sipeji
sipeji 2. 12. 2016

Odpovědět
Ivanhou
Ivanhou 2. 12. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 997
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.