Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 1. 2016
Líbí se mi

Vaše řasy v hlavní roli

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 1. 2016
Líbí se mi
Vaše řasy v hlavní roli

Vaše řasy v hlavní roli

Kdo by si nepřál dlouhé a husté řasy. Už delší dobu jsem pokukovala po přípravcích, které by mi pomohly k mým vysněným řasám. V dnešní době je možnost si je nechat prodloužit, ale vypadat jak umělá mrkací panenka? To ne! Chci mít prostě přirozené a krásné řasy.

Před Vánoci se naskytla možnost otestovat sérum na růst řas a obočí GrandeLASH MD. Je tvořeno patentovanou směsí vitamínů, peptidů a aminokyselin. Výhodou je, že se sérum nanáší speciálním aplikátorem jako linka na oči. Výrobce slibuje, že za 4 až 8 týdnů je vidět výsledek - stačí nanášet jednou denně.

Jé, já těm našim testerkám tak závidím. Také bych chtěla vyzkoušet…

A co se nestane. Když přišla séra k otestování do redakce, naše Irča mi přinesla tu nejhezčí zprávu: „Jitko, máme je!“

Hned jsem se do testování pustila. Po první aplikaci jsem se ale trochu vyděsila, protože po nanesení séra na oční víčko mě to začalo pálit a štípat. Říká se, že pro krásu se musí trpět, ale je tohle normální? Nejsem na to alergická? Hned druhý den jsem volala naší klientce, od které jsme sérum dostaly. Uklidnila mě, že se to občas stát může, ale není to nic závažného a s dalším nanesením to bude v pořádku.

Přichází večer. Nanáším sérum znovu a… pálení už bylo o dost snesitelnější. Za dva dny už žádné známky nepříjemného pocitu. Chodila jsem spát s dobrým pocitem a těšila se na smyslný pohled, který budu za pár týdnů mít.

Každý večer jsem poctivě nanášela sérum a po pár týdnech jsem začínala vidět výsledky. Řasy byly opravdu hustší a delší. Mám hodně světlé řasy (píšou, že řasy budou i tmavší, což se tedy u mě nestalo), ale neváhala jsem a běžela ke své úžasné kosmetičce si je nabarvit, aby ten výsledek byl ještě více viditelný. Od ní jsem odcházela s nenalíčenými řasami a cestou domů jsem se cítila skvěle. A to je co říct, protože patřím mezi ty ženy, které nenalíčené nevylezou z domu. 

Sérum používám i nadále a s každým dalším týdnem vidím lepší a lepší výsledky.

Spolu se mnou testovala sérum i Irča. Mrkněte samy, jaký má ona smyslný pohled.

Před

Po čtrnácti dnech používání séra na růst řas a obočí GrandeLASH MD

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Monulka
Monulka 21. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Nina Červenková 14. 5. 2020

Tak to je paráda! Právě moje řasy mě v poslední době dost trápí. Docela uvažuji nad tím, že bych někam zašla na jejich prodloužení. Nedávno jsem od kamarádky dostala tip na toto kosmetické studio https://beautiful-me.cz/ tak tam asi zkusím zajít a uvidíme co se mnou svedou.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
megan1
megan1 11. 3. 2016

Odpovědět
gustawka
gustawka 15. 2. 2016

Bezvadne

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 182
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.