Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 4. 2016
Líbí se mi

Usnadněte si práci a pozvěte si Super Souseda! Já to udělala a jak to dopadlo?

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 4. 2016
Líbí se mi
Usnadněte si práci a pozvěte si Super Souseda! Já to udělala a jak to dopadlo?

Usnadněte si práci a pozvěte si Super Souseda! Já to udělala a jak to dopadlo?

Myslím si o sobě, že jsem soběstačná, ale musím zas dělat úplně všechno?

Už delší dobu jsem snila, že si nechám udělat profi fotky. Takové ty něžné, sexy. Nedávno jsem měla narozeniny a nastala ta pravá chvíle. Měla jsem i vymyšlené místo – budou zdobit mou ložnici! Teď ale přišel kámen úrazu, když jsem zjistila, že je budu muset na zeď přivrtat. Možná bych to zvládla sama, ale copak mám doma vrtačku? Taky budu potřebovat hmožděnky, hřebíky, ale jak velké? Jsem ráda, že už zvládnu tankovat, zajet do servisu a dokonce se už i s autem trefím do myčky, ale vrtat do panelu? Na to se moc necítím.

Ptám se holek v práci, jestli o někom neví a Věrka na mě hned spustí:  „Nechceš zkusit super souseda?“  „Ty máš nějakého skvělého souseda?“ odpovídám.“ To je webový portál, kde si zadáš poptávku, co potřebuješ, a oni se ti pak ty chlapi budou sami ozývat s nabídkami.“ „No, to zní dobře, to bych zkusila!“ „Mrkni na www.supersoused.cz, budeme to teď testovat.“

Hned jsem sedla ke kompu a lustruju web. Musím říct, že mě na první pohled zaujal a zorientovala jsem se celkem rychle. Pročítala jsem si různé nabídky lidí a v tom mě napadlo, že bych Super Souseda mohla využít i na natření futer a ke změně uživatele u Wifi. Konečně futra bez děr a s novým nánosem! Web funguje tak, že si zákazník napíše, co by potřeboval, udá, v jaké lokalitě, a pak čeká, jaký vhodný Super Soused se mu ozve a s jakou cenovou nabídkou. Cenu si může samozřejmě zadat i sám zákazník. Takže jsem nelenila, napsala poptávku a čekala, kdo se mi ozve.

Během chvíle se mi ozval první Super Soused, za chvilku další a příští den ještě jeden. Skvělý, mám z čeho vybírat!  Každý Super Soused je prověřený a má na webu svůj profil, kde se o něm dozvíte bližší informace a hlavně se dočtete, jak ho hodnotili předešlí zákazníci. Na základě toho všeho si pak můžete vybrat toho nejvhodnějšího. Po výběru zaplatíte danou částku a domluvíte si přesný termín realizace. Já si vybrala pana Vlastimila, se kterým jsem se domluvila, co vše mám doma k dispozici, co má on a co je potřeba ještě pořídit. Domluveno! Pan Vlastimil dorazil ve správný čas na správné místo a v plné polní.

Jako první přišlo na řadu přivrtání obrazů. Měla jsem nějakou svou představu, ale pan Vlastimil se hned chopil obrazů a začal je skládat tak, aby to vypadalo co nejlépe. Má zkušenosti s výstavou obrazů, nechala jsem to tedy na něm a musím říct, že to vymyslel fakt skvěle! Vlastimil měl své vychytávky, vše zvládl sám a za pár minut byly obrazy přivrtané a ložnice uklizená.

Následně se vrhl na wifi a nakonec ještě na futra. Zadělal díry a pečlivě je celé natřel. Můžete se přesvědčit. No není to nádhera? Pan Vlastimil je prostě šikulka!

                                  

 

Teď ještě ukončit zakázku na webu, napsat Super Sousedovi hodnocení a HOTOVO!

Občas je fajn říct si o pomoc, hlavně když existuje taková služba. Už stačí si jen nechat vytisknout fotky a můžu se kochat! A pokud bude zas potřeba nějaká úprava v bytě, najdu si svého Super Souseda.

Službu Super Soused testovaly i naše ženy, podívejte se, jak byly spokojené ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 22. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 6. 4. 2020

My se s manželem snažíme věci v bytě opravit sami, ale na všechno ani manžel nestačí. Objevila jsem naštěstí tuto stránku https://www.vyresmito.cz/hodinovy-manzel-praha , kde jsme našli šikovného hodinového manžela, který si zatím se vším poradil. Jsem ráda, že hodinový manžel je. Dost nám to usnadní život.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.