Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Toaletní deodorant

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi
Toaletní deodorant

Toaletní deodorant

Tento článek bude trochu netradiční, ale velmi praktický. Řeč je o tomto toaletním deodorantu POO-POURRI s unisex citrusovou vůní, který se pyšní novým vylepšeným obalem.  
 
 
Deodorant je dostupný v několika variantách - dámské, pánské i unisex a vybírat je možné z několika druhů vůní, od květinové, přes ovocnou až po zemitou či mužnou. Obaly jsou také povedené. Určitě se stanou pěkným doplňkem vaší toalety.
 

A jak tento toaletní deodorant vlastně funguje? Téměř každý vykoná nejdříve potřebu a až potom podle zápachu nastříká vůni... ale to je špatně! Zkuste to ještě chvíli vydržet a nejdříve použijte sprej, který veškerý zápach zadrží pod vodní hladinou. 

 
Zdroj: Poo-pourri.cz
 
Většina obyčejných sprejů nebo pohlcovačů, které vám stojí na záchodě, mají chemické složení a to pouze zápach zamaskuje a výsledek je mnohdy ještě horší, než před jeho použitím.
Deodoranty POO-POURRI jsou směsí esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Před vykonáním potřeby stačí do záchodové mísy aplikovat 3-5 vstřiků, které na vodní hladině vytvoří olejovou vrstvu. Tak se veškerý zápach uzamkne a eliminuje přímo u zdroje. Poté už můžete činit tak, jak jste zvyklí
 
Přípravky jsou dostupné na e-shopu Poo-pourri.cz hned v několika voňavých kategoriích. Cena se pohybuje od 299,- Kč do 649,- Kč dle velikosti balení. Menší balení vydrží až 100 použití, větší až 400. 
 
Deodorant může být také originálním a vtipným dárkem pro ty, kteří dokáží na záchodě udělat hotovou zkázu. Věřím, že tímto nikoho neurazíte. Ba naopak, po jeho vyzkoušení vám ještě poděkují!
 
Už jste se někdy s tímto deodorantem setkali? Pořídili byste si ho také? A jaké pohlcovače zápachu používáte běžně vy

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super, tohle vůbec neznám

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

WOW

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Odpovědět
Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta 26. 10. 2016

Určitě stojí za to, je to pecka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 940
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.