Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Testujeme s Activáčkem: Jak to dopadlo?

Líbí se mi
Testujeme s Activáčkem: Jak to dopadlo?

Testujeme s Activáčkem: Jak to dopadlo?

Už žádné šílené zářijové dny! Máme pro vás tip, jak si usnadnit nákup školních potřeb. Renata s dcerou Týnkou vyzkoušely balíček, který obsahuje vše potřebné.

Hned jak jsem dostala balíček k testování tak bylo jasné, že z něj moje Týnka bude nadšená. Vrhala se na mne už ve dveřích a byla zvědavá, co se skrývá za barevným obalem. Koneckonců, zvědavá jsem byla i já!

Proto jsme neotálely a vrhly se rovnou na jeho vyzkoušení. Domácí úkol psaný novým perem byl rázem místo povinnosti zážitkem, dodělání obrázku z výtvarky pak přímo expedicí do světa barev. Když jsme učinily povinnosti zadost a všechno do školy bylo hotové, vyzkoušely jsme i vodovky a fixky a vrhly jsme se i s mladší dcerkou na volnou výtvarnou tvorbu. Od toho dne Týnka trvá na tom, že musíme pozvat její kamarádky a udělat něco jako malovací odpoledne, protože se chce holkám pochlubit, prý hlavně se zářivými vodovkami.Zatím jsem popsala jen některé výrobky z balíčku, co tedy suma sumárum obsahoval a jak jsme s tím byly spokojené?

Fixky Maped Color’Peps, které mají krásné a zářivé barvy a Kristýnce se s nimi krásně maluje. Z mého pohledu jsem spokojená, protože jí zatím (ťuk ťuk) vůbec nevysychají.

Pero Pilot FriXion 07– další super věc a absolutně top produkt, ze kterého jsme obě nadšené. Když udělá dcera při psaní úkolu chybu, stačí aby ji smazala gumou a pak ji tím samým perem přepsala. Už nepotřebujeme žádná bělítka ani speciální jiné pero, kterým bychom zmizík přepisovaly!

Velké vodové barvy Faber-Castell a pastelky Maped trojhranné – klasika nezbytná pro každého školáka. Týnka si pochvalovala hlavně to, jak jsou vodovky i pastelky krásně zářivé. Já jsem zase ráda, že mají pastelky tvar trojhranu, protože se jí pak lépe drží.Školní sešit A5 ovečka Shaun –trefa do černého, Shaun je totiž u nás doma velký hit. Protože Kristýnka zrovna všechny sešity má, nechala si tenhle na kreslení, takže si do něj zrovna teď maluje novými pastelkami.

Tužky, ořezávátko a gumu Maped a lepící tyčinka Kores – další nezbytnosti do penálu malé školačky, které jsem ocenila hlavně já - není jich totiž nikdy dost.Celkově jsem za balíček strašně ráda, protože obsahuje vše potřebné. Chyběla mi jediná věc – nůžky (třeba námět pro příští balíček ).

Každopádně další roky už žádné šílení první zářijové dny, stačí koupit jeden balíček a je vyřešeno.

Renata s Týnkou natočily i vlog. Podívejte se ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 12. 1. 2017

Perf

Odpovědět
gustawka
gustawka 22. 10. 2015

bezva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 761
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.