Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Francis
Francis
Vloženo 4. 7. 2017
Líbí se mi

Testujeme: OmegaMarine Family. Výtečné esenciální mastné kyseliny pro podporu zdraví

Francis
Francis
Vloženo 4. 7. 2017
Líbí se mi
Testujeme: OmegaMarine Family. Výtečné esenciální mastné kyseliny pro podporu zdraví

Testujeme: OmegaMarine Family. Výtečné esenciální mastné kyseliny pro podporu zdraví

Dbejte na své zdraví a podpořte ho přísunem omega-3 mastnými kyselinami, které naleznete například v čerstvých tučných rybách, chia semínkách či ořechách. 

***************

Zapomínáte zařazovat pravidelně ryby do svého jídelníčkru nebo vám příliš nechutnají? Na ořechy máte intoleranci a s chia si nevíte rady? Řešením mohou být kapsle s vysokým obsahem rybího tuku od NaturaMed!

 

 

Doplněk stravy OmegaMarine Family testujeme již dva měsíce a jsme nadšeni! Každý den připavuji své rodině chutné a zdravé pokrmy plné vitamínů a minerálů, zařazuji do jídelníčku čerstvé suroviny a čerpám inspiraci z přírody. Je pro mě důležité, abychom se všichni cítili plni elánu, nabití energií a byli vitální. Přesto jednou za čas sáhnu po nějakém výživovém praparátu, který vhodně doplní a podpoří přísun blahodárných látek přirozenou cestou. 

Každodenní stres a shon dokáže s organismem pěkně zamávat. Imunitní systém se oslabuje, tělo bývá unavenější a mysl touží po dovolené. Kapsle Omega-3 mě přišly jako dobré řešení. Doplněk vhodný pro celou rodinu. Nemusím dlouho přemýšlet, kdy a co komu podat. Jedno balení, které můžeme užívat všichni najednou, bez omezení. To jsem ocenila i při cestě do zahraničí. V kufru místo několika krabiček výživových doplňků jen jeden balíček důležitých vitamínů.

 

 

 

A co nám doposud užívání OmegaMarine Family přineslo?

Jednoznačně velmi pozitivní účinky. Moje dvanáctiletá dcera si pochvaluje zlepšení zrakových funkcí a nižší projevy senné rýmy, kterou vyvolávají pylové alergeny.

Můj muž trpí dlouhodobě na vysoký krevní tlak spojený se stresovou zátěží v zaměstnání. Co pravidelně užívá doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami se cítí lépe a napětí v organismu je slabší. Tlakoměr ukazuje nižší hodnoty krevního tlaku, než jaké naměřil před užíváním OmegaMarine.

Já sama registruji celkové posílení imunitního systému. Jsem lépe soustředěná, vyrovnaná a pozoruji zlepšení svalových funkcí. Zejména v oblasti krční páteře, kde pociťuji uvolnění napětí v trapézech. A co jsem ocenila nejvíce? Prospívá zdravé pokožce během opalování. Pobyt u moře s parádní opalovačkou k létu patří. Letos jsem si ho užívala opravdu naplno a bez obav vystavovala pokožku slunečním paprskům. Kůže je odolnější a opálení krásně bronzové.

 

 

Kdy a jak kapsle Omega Marine užíváme?

Ráno společně se snídaní. Každý z nás si vezme dvě tobolky. Jsou měkké, žvýkací a tvarem připomínají rybičku. Při prvním ochutnání překvapí svou výraznou Tutti Frutti příchutí a po uvolnění obalu se v ústech rozlije silný aromatický rybí olej.

A když zapomeneme? Nevadí. Druhý den si vezmeme zkrátka kapsle v dvojnásobném množství. 

 

 

OmegaMarine jsme si zamilovali. Chutnají nám, prospívají našemu zdraví, posilují imunitní systém, pomáhají udržet zdravou kůži, zlepšují zrak a uvolňují napětí ve svalech.

Jedno balení OmegaMarine Family obsahuje 360 kapslí, je plné vitamínů A, D, E a omega-3 mastných kyselin. Vystačí na několik měsíců, které slibují zdraví, pohodu a správné nastavení funkcí mysli a těla.

Už jste vyzoušeli OmegaMarine i vy? Jak vám chutná a co vašemu organismu přináší? Pochlubte se a sdílejte své názory.

 

Fotografie: archiv Slávky Fran. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 24. 8. 2017

Odpovědět
Salamandr
Salamandr 7. 7. 2017

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 7. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 293
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.