Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

bohhana
bohhana
Vloženo 22. 12. 2014
Líbí se mi

Testujeme: Bohhana testovala Igráčka MULTI GO

bohhana
bohhana
Vloženo 22. 12. 2014
Líbí se mi
Testujeme: Bohhana testovala Igráčka MULTI GO

Testujeme: Bohhana testovala Igráčka MULTI GO

Bohhana testovala Igráčka MULTI GO se svým synkem a ten vám vzkazuje: Neváhejte, kupte to. Igráčka si ale musíte pořídit zvlášť.

V pátek 5. prosince 2014 se na mne usmálo štěstí a byli jsem se synem vybráni jako testeři české hračky, která je spjata s tradiční figurkou Igráčka. V tomto blogu bychom se s vámi chtěli podělit o postřehy z testování.

Vhodné pro děti od 2 let

Ačkoli v naší rodině to již není potřeba, tak příjemnou změnou v porovnání s jinými hračkami je vhodnost vzhledem k velikosti jednotlivých dílů. Set Igraček MULTI GO 1+2 - Popeláři neobsahuje málé části a je tedy vhodný i pro malé děti.

Velká krabice za rozumnou cenu

Set obsahující nákladní auto, korbičku pro popeláře, nákladní korbičku a popelnici je zabalen v celkem velké krabici (cca 30x30 cm) a působí tak dvojnásobně jako lákadlo pro děti, které mají rády velké dárky. Za celý set zaplatíte cca 300 - 350 Kč. Setkala jsem se však v kamenném obchodě i s cenou 249 Kč, která mi za tento set přišla velice příznivá.

Nezapomeňte na Igráčka 

Drobnou vadou této sady je nepřítomnost hlavního hrdiny - tedy Igráčka. Pro nafocení hračky jsem použila postavičku piráta, nicméně na trhu najdete přímo popeláře, kterému to bude velmi slušet vedle popelářského auta. Nepřítomnost postavičky v sadě vidím jako námět k zlepšení pro výrobce. S postavičkou v balení by tato hračka mohla být velice zdařilou startovací sadou pro hraní s Igráčky. 

Velikost

Dokud byla sada zabalena v krabici, bála jsem se, že je auto v porovnání s Igráčkem příliš velké. Příjemně mne potěšilo, že se mi tento fakt po rozbalení nepotvrdil. Igráček je vůči autu i popelnici příměřeně veliký, krásně pasuje do auta - ať na pozici řidiče nebo na stupátko za popelářské auto.

Vypracované detaily

Velmi nás potěšily propracované detaily jako stupátka, systém zvedání popelnice, vysypávání odpadu z náklaďáku. Trochu hůře šla popelnice otevírat, ale prvek byl také funkční.

Změna je život

Chloubou řady MULTI GO je bajonetový systém, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a díky tomu mnoho obměn hry dětí. Výměna korbiček je jednoduchá a jednotlivé díly působí kvalitně. Zdá se, že konstrukčně vydrží hru dětí dlouho. To však ale ukáže čas...

Igráčka MULTI GO doporučujeme!

Všem, kteří dosud váhali s nákupem této hračky, syn vzkazuje ať neváhají s nákupem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 5. 5. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 30. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.