Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 11. 2018
Líbí se mi

Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 11. 2018
Líbí se mi
Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

Jsem Eva, jsem ŽENA s.r.o. a žiju x dalších rolí života ženy, které jsou někdy výzvou, někdy pokušením, jindy posláním. Je možná trošku paradoxní, že nestíhám být testerkou v testování, které tak moc milují tisíce žen, které se pravidelně zapojuji do testovacích výzev. Jsem více pozorovatelkou a podporovatelkou. I když s přibývajícími roky zkušeností a dalšími tisíci a tisíci ženami se občas smysl vytrácí, a tak jsem se rozhodla to změnit a s oblíbeným testováním spojit mnohem více, než jenom dávat příležitost testovat novinky z trhu…

Rozjela jsem se do regionů a průběžně také testuji. Zajímám se o to, proč nám dělá radost možnost sdílet své zkušenosti, proč se tak rády zapojujeme do diskusí, ale také proč se někdy naše diskuse proměňují v hromadu nepřejícnosti, závisti a zbytečných komentářů. Na druhou stranu ale pak v regionech potkávám ženy, kterým se to také nelíbí, které ba naopak podporují slušnost a etické chování i mezi těmi, které se jenom skrývají za svými komentáři a anonymními profily.

A tak to pojďme změnit! My vám budeme dávat dál příležitost testovat novinky z trhu a vy nám pomůžete šířit slušné chování. Protože v roce 2019 zvýhodníme právě vás, které se nezapojujete do hloupých diskusí plných závisti a nepřejícnosti dalším, nehledáte pouze situace, jak nasbírat rychle body bez ohledu na kvalitu a ba naopak umíte ocenit to, že u nás stále nacházíte něco nového s přidanou hodnotou a se spoustou jiných příležitostí a radostí.  

Pokud chcete být přitom a mít více příležitostí s námi příští rok testovat, můžete začít:

  • Přestat psát negativní, nepřejícné komentáře,
  • Nepsat hloupé a nic neříkající zkratky nebo smajlíky pod články,
  • Podpořit občas i nějakou ženu jen tak, například tím, že pod rozhovory, blogy či jiné příspěvky přidáte povzbuzující komentář,
  • Vyberete si něco k nákupu od české podnikavé ženy třeba na našem eshopu a podpoříte tak i nás, ŽENY s.r.o., 
  • Stavíte se ještě na některém z dalších setkání se mnou a mými kolegyněmi v regionech, kam ještě přijedeme.

Vy všechny, které jste již přišly a podpořily mě v mé myšlence, že mezi ženy a celkově do naší společnosti přineseme slušnost, dostaly knihu Slušnost není slabost  od mé kamarádky Květy Santlerové, zakladatelky společnosti Santia. Jsem přesvědčená, že v této knize najdete spoustu i další inspirace a že se nám to podaří společně změnit!

Díky vám všem, které aktuální změny, které u nás probíhají a denně na webu postřehnete novinku a nebo i chybu, že právě něco nefunguje, tak nám mile píšete, prosíte o nápravu a přidáváte díky a přání. To je to, co nás posouvá a pro vás to rády budeme dělat dále! Vy, které si neumíte představit, co všechno obnáší práce, kterou celý tým musí vynaložit na to, aby proběhlo jakékoliv testování a nebo byl publikován nový rozhovor, tak to prosím alespoň nekomentujte s výčitkami.

Na vás všechny, které se mnou souhlasíte a chcete změnu a mít kolem sebe hlavně slušné lidi a lepší společnost, těším se na vás! 

Vaše Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
L.u.c.i.e.h.a
L.u.c.i.e.h.a 6. 12. 2018

Pěkně napsáno, přeji hodně úspěchů do budoucnosti.... nejsou jen ženy závistivé a nepřející... jsou i ženy co dokážou ocenit práci druhých ....přejí dryhým úspěch, dokáží podržet i v těžkých časech.... a doufám, že je jich převaha. Miluju ženy s.r.o. a ráda se inspiruji. Má to smysl

Odpovědět
Lucie0777
Lucie0777 12. 11. 2018

Jste úžasna, moc ráda Vás čtu.Mrzi me ze se v Brně nemohu zúčastnit setkání s vámi, nevyšlo mě hlidani pro malýho tak snad někdy bude zase něco v Brně. moc Vám fandím, ste skvělí a ráda se k vám vždy vracím.

Odpovědět
lemur
lemur 12. 11. 2018

Také vám přeji hodně úspěchů ve vaší práci, která je moc zajímavá a inspirativní.

Odpovědět
Amanda
Amanda 12. 11. 2018

Kniha je prima

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 12. 11. 2018

Moc děkuji za krásný článek a přeji Vám všem hodně úspěchů. Velice ráda na stránky chodím např. z důvodů získání inspirací při vaření nebo přečtení zajímavých článků, .... I recence k různým výrobkům jsou pro mne velice důležité. Děkuji za Vaši práci.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 810
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.