Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 11. 2018
Líbí se mi

Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 11. 2018
Líbí se mi
Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

Testování, která nás už pět let baví a zároveň často zklamává

Jsem Eva, jsem ŽENA s.r.o. a žiju x dalších rolí života ženy, které jsou někdy výzvou, někdy pokušením, jindy posláním. Je možná trošku paradoxní, že nestíhám být testerkou v testování, které tak moc milují tisíce žen, které se pravidelně zapojuji do testovacích výzev. Jsem více pozorovatelkou a podporovatelkou. I když s přibývajícími roky zkušeností a dalšími tisíci a tisíci ženami se občas smysl vytrácí, a tak jsem se rozhodla to změnit a s oblíbeným testováním spojit mnohem více, než jenom dávat příležitost testovat novinky z trhu…

Rozjela jsem se do regionů a průběžně také testuji. Zajímám se o to, proč nám dělá radost možnost sdílet své zkušenosti, proč se tak rády zapojujeme do diskusí, ale také proč se někdy naše diskuse proměňují v hromadu nepřejícnosti, závisti a zbytečných komentářů. Na druhou stranu ale pak v regionech potkávám ženy, kterým se to také nelíbí, které ba naopak podporují slušnost a etické chování i mezi těmi, které se jenom skrývají za svými komentáři a anonymními profily.

A tak to pojďme změnit! My vám budeme dávat dál příležitost testovat novinky z trhu a vy nám pomůžete šířit slušné chování. Protože v roce 2019 zvýhodníme právě vás, které se nezapojujete do hloupých diskusí plných závisti a nepřejícnosti dalším, nehledáte pouze situace, jak nasbírat rychle body bez ohledu na kvalitu a ba naopak umíte ocenit to, že u nás stále nacházíte něco nového s přidanou hodnotou a se spoustou jiných příležitostí a radostí.  

Pokud chcete být přitom a mít více příležitostí s námi příští rok testovat, můžete začít:

  • Přestat psát negativní, nepřejícné komentáře,
  • Nepsat hloupé a nic neříkající zkratky nebo smajlíky pod články,
  • Podpořit občas i nějakou ženu jen tak, například tím, že pod rozhovory, blogy či jiné příspěvky přidáte povzbuzující komentář,
  • Vyberete si něco k nákupu od české podnikavé ženy třeba na našem eshopu a podpoříte tak i nás, ŽENY s.r.o., 
  • Stavíte se ještě na některém z dalších setkání se mnou a mými kolegyněmi v regionech, kam ještě přijedeme.

Vy všechny, které jste již přišly a podpořily mě v mé myšlence, že mezi ženy a celkově do naší společnosti přineseme slušnost, dostaly knihu Slušnost není slabost  od mé kamarádky Květy Santlerové, zakladatelky společnosti Santia. Jsem přesvědčená, že v této knize najdete spoustu i další inspirace a že se nám to podaří společně změnit!

Díky vám všem, které aktuální změny, které u nás probíhají a denně na webu postřehnete novinku a nebo i chybu, že právě něco nefunguje, tak nám mile píšete, prosíte o nápravu a přidáváte díky a přání. To je to, co nás posouvá a pro vás to rády budeme dělat dále! Vy, které si neumíte představit, co všechno obnáší práce, kterou celý tým musí vynaložit na to, aby proběhlo jakékoliv testování a nebo byl publikován nový rozhovor, tak to prosím alespoň nekomentujte s výčitkami.

Na vás všechny, které se mnou souhlasíte a chcete změnu a mít kolem sebe hlavně slušné lidi a lepší společnost, těším se na vás! 

Vaše Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

Super

Odpovědět
L.u.c.i.e.h.a
L.u.c.i.e.h.a 6. 12. 2018

Pěkně napsáno, přeji hodně úspěchů do budoucnosti.... nejsou jen ženy závistivé a nepřející... jsou i ženy co dokážou ocenit práci druhých ....přejí dryhým úspěch, dokáží podržet i v těžkých časech.... a doufám, že je jich převaha. Miluju ženy s.r.o. a ráda se inspiruji. Má to smysl

Odpovědět
Lucie0777
Lucie0777 12. 11. 2018

Jste úžasna, moc ráda Vás čtu.Mrzi me ze se v Brně nemohu zúčastnit setkání s vámi, nevyšlo mě hlidani pro malýho tak snad někdy bude zase něco v Brně. moc Vám fandím, ste skvělí a ráda se k vám vždy vracím.

Odpovědět
lemur
lemur 12. 11. 2018

Také vám přeji hodně úspěchů ve vaší práci, která je moc zajímavá a inspirativní.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.