Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 11. 5. 2018
Líbí se mi

recenze ChiaShake

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 11. 5. 2018
Líbí se mi
recenze ChiaShake

recenze ChiaShake

A je to tady, slibovaná recenze na ChiaShake. Chtěla jsem ho vyzkoušet z toho důvodu, abych se po cvičení nemusela cpát normálním jídlem. Nehledě na to, že většinou po cvičení mě honí mlsná, koho také ne, že?

ChiaShake obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, proteinu a chia semínka, která vám dají energii na celý den, což je po cvičení potřeba. Jeden namíchaný koktejl vám také nahradí celé jedno jído za den. Je jedno jaké jídlo jím nahradíte, můžete dokonce více jídel za den jím nahradit.

Nápoj se rozmíchává buď ve vodě nebo v mléce v shaku, který lze k tomu dokoupit. Já si to vždycky rozmíchávala v mléce. Spousta lidí si stěžuje, že to nejde dobře rozpustit. Já přišla na svůj způsob přípravy, vždycky jsem si mléko ohřála na teplotu, aby se to dalo hned vypít, nalila do shaku a potom přidala jednu odměrku prášku a zatřepala, čímž se mi vše krásně rozpustilo. 

Musím říct, že chuť je opravdu moc dobrá. Perfektně zasytí, že ani nemám potom na nic jiného chuť. Zažene uplně chutě na sladké.

Všichni se ptají jestli se tímto způsobem dá zhubnout. Já si kupovala obyčejný ChiaShake a měla jsem to jako náhradu jídla pouze po cvičení, ale myslím si, že když si budete kupovat ty slim nápoje, které jsou určené přímo pro hubnutí, že se to dá. Důležité je také hodně pít, jíst minimálně pětkrát denně menší porce, nepřejídat se. 

ChiaShake nemá jenom koktejly. Můžete také vyzkoušet pudinky, kaše, palačinky, polévky, omelety nebo muffiny. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Hana Rozenska 13. 9. 2020

A tad jsem našla ještě jednu recenzi https://proslecny.cz/chia-shake-recenze-dietni-koktejly-s-mrazem-susenym-ovocem/ aby byl obrázek kompletní. Holky, jaká máte zkušenosti, pokud jste vyzkoušely?

Odpovědět
avatar
Hana Rozenska 19. 8. 2020

Hezkou recenzi jsem našla i tady https://nejzdravejsi.cz/chia-shake-recenze/ v podstatě potvrzuje stejné výsledky

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 2. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 879
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.