Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kat007
Kat007
Vloženo 16. 9. 2018
Líbí se mi

Pomocník za všechny peníze!

Kat007
Kat007
Vloženo 16. 9. 2018
Líbí se mi
Pomocník za všechny peníze!

Pomocník za všechny peníze!

Zdravím ženy, dívky, dámy.. prostě kočky, ahoj.

 

Jako jedna, tuším ze šesti dám, jsem se i já stala testerkou mopu od společnosti Vileda. Konrétně jde o mop  Vileda Easy Wring and clean.

Ráda testuji výrobky, i když je s tím samozřejmě spojen i fakt, že by jste měly výrobek hodnotit popravě. Je tedy na každé z nás, jestli si něco přisadí, nebo řekně věci na rovinu Což je můj případ.

 

Za to, že jsem testování vyhrála jsem byla moc ráda - především proto, že jsem manželovi v dosti nedávné době oznámila, že by bylo třeba koupit mop nový - do této chvíle jsme používali ( haha - já jsem používala) rovněž mop od Viledy, nicméně úplně klasický, obyčejný.

Nicméně jsem velkou milovnicí chlupáčů, takže je zcela jasné, že doma jednoho také máme - proto s námi starý mop již odmídl koexistovat a odešel na věčné časy - výběr mopu nového mi portál Ženysro.cz značně usnadnil právě výhrou v tomto testování. Došla mi zpráva o tom, že je mop můj a nastalo čekání na balík.

A už to bylo tady - manžel mi zavolal do práce, že je balík doma - na moji odpověď  - je, super, o víkendu mohu zkoušet - ne úplně vtipně odpověděl, že můžu klidně večer, až dojdu domu.

 

V sobotu jsem krabici rozbalila - trošku mě zaskočilo, že jsem zde našla několik součástek - nicméně stačilo se podívat lépe - vše do sebe krásně zapadlo a mohlo se jít na to. Stačila dvě sešlápnutí a mop byl na můj vkus "tak akorát" vhodně vlhký. Strašně - opravdu strašně oeňuji troúhelníkový tvar, který přirozeně mnohem lépe vyřeší rohy místností, zde za mne nepatrná výtka - možná rada do budoucna, udělala bych hrany mopu ještě kapku ostřejší, jsou rohy, se kterými si poradí i přes svůj tvar hůř, než bych chtěla.

Každopádně se krásně popasoval s veškerými značkami našeho miláčka, ať už packy, nebo chlupy, všechno jedním tahem prostě fuč.

Byla jsem velice, velice mile překvapena.  Za mne opradu - za všechny prachy. Určitě si jej koupím ráda sama - rovněž jsem jej poradila mamince a babičce.

 

A takový malý tip - oblíbený mop není tedy jen u mne - tím, že se jeho část na ždímání točí ( po sešlápnutí), náš miláček do něj hází balónek a docela ho dokáže zabavit, jak dlouho se točí

 

Vaše Katka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

super

Odpovědět
Kat007
Kat007 17. 9. 2018

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 16. 9. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 405
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.