Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pivní řada české kosmetiky

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi
Pivní řada české kosmetiky

Pivní řada české kosmetiky

Máte rádi pivo a vše s ním spojené? Pak vyzkoušejte něco netradičního, a to českou pivní kosmetiku. Tato kosmetika obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele, díky nimž si můžete dopřát kvalitní pivní lázně přímo u vás doma. Kosmetika využívá příznivých účinků pivních kvasnic právě po vzoru pivních koupelí, které jsou známé pro své hydratační, antiseptické, protizánětlivé a mírně hojivé účinky.
Kdo jste někdy byli v pivovaru, jistě mi musíte dát za pravdu, že tamní vůně nebyla zrovna příjemná. Tato kosmetika ovšem voní krásně nasládle a nepříjemný zápach kvasnic nebo chmele není znát.
Sortiment této pivní řady je opravdu pestrý, tak se pojďme podrobněji podívat na jednotlivé produkty, které tato řada nabízí.
 

Velmi roztomilé je toto ručně vyráběné toaletní mýdlo ve tvaru půllitru s glycerinem a extrakty z pivních kvasnic a chmele. 85 g mýdlo v této krásné dárkové krabičce stojí na e-shopu Obchod-darky.cz 69,- Kč. Tento drobný a vtipný dárek jistě potěší každého milovníka piva. 

 
 
Pokud rádi relaxujete ve vaně a chcete si koupel ozvláštnit něčím novým, zkuste se naložit do pivní koupelové soli. Tato blahodárná lázeň ve spojení s teplou vodou stimuluje organismus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.
150 g pytlíček se solí pořídíte za 59,- Kč a pořídit ho můžete i ve větším 300 g balení v plastové lahvičce.
 
 
 
Pěkným narozeninovým nebo vánočním dárkem bude jistě tato dárková pivní sada, obsahující 200 ml balení pěny do koupele, 200 ml sprchového gelu, 150 g pytlíček se solí a 30 g mýdlo, vše s extrakty z pivních kvasnic a chmele. 
Mile mě překvapila cena tohoto balení, a to 229,- Kč. 
 
 

Řada myslí i na vlasové přípravky. Kompletní péče v podobě šamponu a vlasového balzámu zajistí vašim vlasům kvalitní mycí a ošetřující účinky, a to především díky proteinům, lipoidům, vitamínům a dalším vlasům prospěšným látkám. 

Oba přípravky v 200 ml balení seženete po 69,- Kč. 
 
 
 
Posledním je tato pivní koupelová pěna. Složení pěny je dvousložkové a v neprotřepaném stavu vypadá přesně jako pivo s pěnou (viz. obrázek vpravo). Nabízí se ve dvou variantách, a to ve světlé a tmavé. Obě varianty jsou v 200 ml lahvičce za 69,- Kč. 
 
Zdroj: Obchod-darky.cz

 
 
V nabídce této řady je ještě pivní tekuté mýdlo s pumpičkou a další dárkové sady. Všechny tyto produkty jsou dostupné na e-shopu Obchod-darky.cz. Obchod také nabízí i další kosmetické sady, například vinnou kosmetiku, rumovou kosmetiku, bylinnou kosmetiku s levandulí, konopím, kaštany, růžemi, kofeinovou kosmetiku nebo kosmetiku s kozím mlékem. Sortiment je opravdu široký a je z čeho vybírat. 
Pokud tedy chcete třeba na Vánoce nebo na narozeniny obdarovat své blízké něčím originálním, určitě obchůdek prozkoumejte. 
 
Co byste si z obchůdku vybrali a co vás nejvíce zaujalo?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 18. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Skvělá kosmetika

Odpovědět
Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta 26. 10. 2016

Já pivo také nemám ráda, ale tahle kosmetika voní nasládle a moc příjemně, navíc se po tomto kosmetickém pivu neopijete :-

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 941
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.