Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 12. 2017
Líbí se mi

Testovala jsem Peugeota 3008! A co všechno tenhle fešák umí?

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 12. 2017
Líbí se mi
Testovala jsem Peugeota 3008! A co všechno tenhle fešák umí?

Testovala jsem Peugeota 3008! A co všechno tenhle fešák umí?

Díky internetovému magazínu Zenavaute.cz jsem dostala možnost otestovat krásný Peugeot 3008. A tady přináším shrnutí, jak jsem s ním byla spokojená.

Když mi kolegyňka Janča předala klíčky s tím, že auto stojí dole na parkovišti a odešla, hlavou se mi začaly honit myšlenky typu, na jakém parkovišti, na levo nebo na pravo?... a jakou má barvu?... a to mi k němu ani nic neřekne? No jsem klasická žena. Sbalila jsem se a běžela ho tedy najít. Samozřejmě jsem měla v ruce připravené klíčky s tím, že budu chodit po parkovišti, zamykat a odemykat a hledat blikající auto. Haha. Ale nic z toho se nekonalo. On je dokonale neřehlédnutelný! Ten zadek, ta barva, ty světla ... okamžitě jsem věděla, že je to on. Tak první dojem by tedy byl na jedničku, fešáku

Moje nadšení ještě vzrostlo, když jsem usedla za volant. Ten design je opravdu pecka! Bílé sedačky, zvýšená černo-stříbrná přístrojová deska, vše digitální a krásně podsvícené. A ovládání toho všeho? Hoooodně jednoduché! Hned jsem si přeladila rádio na svou oblíbenou stanici, zapla si vyhřívání sedaček na ten nejvyšší stupeň (jak už víte z minula, já to prostě miluju). Také jsem si hned nastavila navigaci, pro případ, že bych se měla po Praze ztratit.

No koukněte se samy, že je to prostě nádhera?

S Peugeotem 3008 jsme si sedli, je vyšší, takže za volantem jsem si připadala jako královna všech silnic a na ostatní auta jsem měla dobrý výhled. Má menší a dobře tvarovaný volant, takže se mi hezky držel a díky tlačítkům na něm můžete ovládat půlku auta, což je taky super. 

Auto má senzory snad úplně všude, takže se nemusíte bát, že byste se někam nevešla, nebo ho odřela. Při zařazení zpátečky hned na displeji vyskočí parkovací kamera i s vodícími čarami, takže kdo není couvací typ, také úplně bez problému, auto vás samo navede, kam volant stočit. 

Co se týče jízdy tak absolutně bez výhrad. Měla jsem ho pujčený zrovna v takovém deštivém a sychravém počasí a musím říct, že se mi snim jezdilo výborně. Opět jsem ho provětrala na dálnici z Prahy do Klatov a za volantem jsem měla opravdový pocit bezpečí. Jo a všichni na mě pořád koukali! On fakt zaujme na první dobrou.

Jediné k čemu mám trochu výhrady je řadící páka. Auto mělo manuální převodovku, což mě nevadí, jsem na řazení zvyklá, ale z této řadící páky jsem měla takový divný pocit, přišlo mi, že je ve špatné výšce. No prostě se mi neřadilo úplně dobře. Ale přítel tvrdí, že se mu řadilo úplně normálně a můj problém nedokázal pochopit. Klasika no. Ale to je za mě asi jediné mínus, jinak je prostě dokonalý! A abych nezapomněla, má celou střechu panoramatickou, která je po stranách modře podsvícená, takže v noci to byla nádherná podívaná.

Opět jsem vám natočila krátké video, abyste si dokázaly představit, jak to tento modrý fešák na silnici umí.

 

A jak se líbí vám? Máte s ním zkušenost? Napište nám do komentáře. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
dondova
dondova 4. 1. 2018

také bych ráda někdy vyzkoušela toto autíčko

Odpovědět
Kakarolinka
Kakarolinka 19. 12. 2017

To je vážně nádherné autíčko! Brala bych všemi deseti. Video je boží...

Odpovědět
Janďula73
Janďula73 19. 12. 2017

Peugeot 3008 - povedené auto, hezký design, sedí se krásně vysoko, přehledné. Škoda, že u tohoto SUV není pohon 4x4 pro lepší komfort jízdy v nepříznivém počasí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.