Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 2. 2021
Líbí se mi

Otestováno: Srdcovky, české značky a podnikatelky

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 2. 2021
Líbí se mi
Otestováno: Srdcovky, české značky a podnikatelky

Otestováno: Srdcovky, české značky a podnikatelky

V Testuj.to jsme otestovali za dva roky stovky produktů, v ŽENY s.r.o. za téměř osm let už tisíce produktů. Vše sleduji a baví mě radost, když nám testerky a testeři píší své zkušenosti a recenze, a tak dávám přednost ostatním a moc se nezapojuji, resp. testuji fakt minimálně. A loni jsem se rozhodla, že podpořím hlavně české značky a české podnikatele a podnikatelky. A tak tady můj stručný výběr. 

 

ZUTY

Za mě TOP! Už léta maluji mandaly, tzn. koupíte si omalovánky, pastelky a jedete. Loni jsem u nás na www.testuj.to narazila na ZUTY a stála jsem ve frontě testerek, že tohle jako musím zkusit! Objednala jsem hned dva obrázky a vánoční pohádky jsem strávila malováním. ZUTY - malování podle čísel znamená, že máte šablonu s malinkými čísly a podle čísel volíte barvy. Přiznám se, že asi tak jako nečtu návody, tak přišla chvíle, kdy jsem si řekla, že už nebudu číst ani čísla a obraz jsem si domalovala nakonec dle sebe. Takže další volba padla na mandalu, to už byla jistota, že to zvládnu i bez čísel, i takovou nabídku si můžete na ZUTY vybrat  

Besky 

Úplně nejvíc spaní ever! Postupně jsem vybavila pro celou rodinu. Peřiny i polštáře Besky vypadají jako běžné, ale liší se vyšší kvalitou zpracování a hlavně výplní! Žádná dutá vlákna z umělé hmoty, jen šetrně vypraná a učesaná vlna z beskydských oveček — nejlepší přírodní materiál, který v zimě hřeje, v létě chladí a je ideální pro děti, alergiky i astmatiky. Navíc krásně voní a vyzařuje energii života. Rozdíl fakt poznáte! 

 

I am woman

Moc mě baví příběh Martiny a i to, že otevřeně mluví o nás, o ženách, našich potřebách a intimitě. A tak jsem dostala nejprve něco málo darem a od té doby si na detox intimních partií objednávám yoni perly. 

 

A jaké testování u nás bavilo nejvíce vás? 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 13. 2. 2021

zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 2. 2021

zajímavé

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 2. 2021

na ZUTY obrázky jsem již také koukala, ale pak nakonec nekoupila...klasika, jsem zrozenec vah a tudíž, než se k něčemu rozhoupu, většinou pak zjistím, že to vlastně nepotřebuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 233
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.