Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bara.Ps
Bara.Ps
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi

Odličovač očí Mary Kay

Bara.Ps
Bara.Ps
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi
Odličovač očí Mary Kay

Odličovač očí Mary Kay

Aby pleť ženy vypadala krásně, čistě a svěže, musí se o ni důkladně starat, to znamená čistit (odličovat) každý den ráno a večer. To samé platí také pro oční okolí. Mít krásné oči neznamené si je umět krásně nalíčit očními stíny, ale také používat nedráždivý odličovač očí. Na odlíčení očí může žena použít odličovače určené speciálně pro oční okolí, které jsou na bázi vody, oleje (nebo silikonu) či může použít odličovací mléko pro oční okolí. Na trhu toho je spousty a je na každé ženě, aby si pořídila to, co ji nejvíce vyhovuje. 

Já vyzkoušela odličovač očí od Mary Kay a jsem s ním velmi spokojená. Zakoupit jej je možné v růžové krabičce. Samotný flakonek má plastové černé víčko, ale jinak je celý růžový. (Cože mě zaujalo, jelikož růžová je má oblíbená barva ).Líbí se mi na něm, že neobsahuje olej a nerozmazává oční stíny s řasenku po celém oku, ale krásně oči odlíčí. Odstraní také voděodolný make-up bez zbytečného drhnutí očí. Jemně tedy oční okolí odlíčí a oči nedráždí. Co se mi na tomto odličovači líbí je to, že ho může používat i žena, která nosí kontaktní čočky. 

Co se týče aplikace, nanáší se v malém množství na vodou navlhčený tampónek, který se jemně přiloží k víčku a tahem od shora dolů jemně oko odlíčí. Zaujalo mne, že nezanechává oko mastné a nevysušuje oční okolí. Další jeho plus je to, že ho stačí použít jen trošku a tím vydrží dlouho.

Já jsem s ním velmi spokojená

Pokud jej budete chtít také vyzkoušet nebo zakoupit či budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mi napsat na email: barapsotova@seznam.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 22. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 3. 9. 2016

je skvělý

Odpovědět
benca
benca 29. 8. 2016

sestra si ho objednala a nebanuje

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.