Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

GÁBINA ŽENA S.R.O.
GÁBINA ŽENA S.R.O.
Vloženo 22. 8. 2014
Líbí se mi

Nikdy není pozdě, zvlášť naučit se vybírat tu správnou podprsenku!

GÁBINA ŽENA S.R.O.
GÁBINA ŽENA S.R.O.
Vloženo 22. 8. 2014
Líbí se mi
Nikdy není pozdě, zvlášť naučit se vybírat tu správnou podprsenku!

Nikdy není pozdě, zvlášť naučit se vybírat tu správnou podprsenku!

Gábina si vyzkoušela s Triolou, jaké to je, když si pořídíte podprsenku, co opravdu padne!

Asi jako každá malá slečna jsem i já snila o tom, až si poprvé pořídím „SVOU PRVNÍ“ podprsenku. Byla to část oblečení, která mě u mámy vždycky moc zajímala, a její šuplík s prádlem bylo prostě krajkové království, které mě okouzliloJ.

Coby naivní a okouzlené dítko jsem ovšem vůbec netušila, že moje poprsí se zařadí do kategorie „krev a mlíko“ a co bude tudíž vybírání a pořizování padnoucí podprsenky znamenat.

A jak tušíte a možná mnohé i znáte, bylo vybírání prádla v těch krásných krajkových obchodech spíš za trest než za odměnu. Buď mi byly malé, nebo zase trochu velké, popřípadě byly barvy, co jsem chtěla opravdu jen ve velikosti B a to nemluvím o své nesouměrnosti prsou . A když už jsem si vybrala, i když úplně neseděla, tak jsem přesto odcházela s pocitem, že je se mnou něco v nepořádku a do té privilegované skupiny žen, které mohou nosit ty krásné kousky z vitríny, nebo ze stránek časopisů prostě nepatřím a musím se s tím smířit.

S přibývajícími léty a také přibývajícími dětmi se má velikost tu zvětšila a po zhubnutí tu zmenšila, já průběžně dostávala různé zaručené a dobré rady jak vybírat, jak si prsa správně do podprsenky vkládat, na co se při nakupování zaměřit a život šel dál. Nosila jsem podprsenky za pár stovek, nosila jsem i za několik tisíc, ale se mnou jakoby pořád bylo něco v nepořádku (nebo s někým jiným?).

A pak to přišlo, na jedné stránce časopisu Marianne jsem narazila na Triolu a její řadu LIKE YOU. Z fotek se na mě usmívaly milé a krásné ženy, někdy i kypřejších tvarů, v krásném prádle a pod nimi informace, že se nejedná o modelky, ale holky z masa a kostí, jako jsem já, nebo mé kamarádky.

Tenkrát se zrodila moje naděje, že svět se ještě nezbláznil a taky přání Triolu určitě vyzkoušet.

No a je to tady! Díky portálu ŽENY s.r.o. jsem měla možnost Triolu navštívit, využít služeb stylistky spodního prádla (což může každá z vás ) a NAUČIT SE VYBRAT TU SPRÁVNOU PODPRSENKU!

Nebyla jsem na to sama, se mnou testovala ještě Anička a Naďa, dvě skvělé holky, jejichž příběh je podobný tomu mému .

Přesný postup a rady, které jsme dostaly od paní stylistky, milé Žanety, vám tu nebudu popisovat. Předně to nezvládnu tak dobře a potom bych vás ochudila o zážitek z videí Triola, která pro vás připravíme v sekci Sdílej. Ale rozhodně doporučuji, protože Žanetino proškolení považuji za jedno z nejdůležitějších v mém životě, které kdyby přišlo v mých 15 letech, jak by se mi dalších 25 let krásně žilo .

Samotný výběr, zkoušení a ochota všech na prodejně Triola byl konečně nakupovací zážitek, který máme tak rády a který jsem v minulosti tak postrádala. Já se prostě konečně cítila normální. Mohla jsem vybírat i se svou velikostí z různých tvarů a barev, všechno v podstatě sedělo a ke všemu jsem mohla vybrat i kalhotky. Ba naopak byla jsem právě díky své velikosti vítanou zákaznicí a ne problémem, který teda vážně prodavačka nechce řešit.

A vybrané prádlo? Jsem okouzlená, příjemně překvapená, spokojená…jedním slovem nadšená. Je krásné na pohled, je příjemné na dotek (i manžel říkal), sedí prostě jako ulité, kostice jsou stabilní, ale netlačí, i když je podprsenka se švy, tak ji v podstatě vůbec necítím a přesto jsou má prsa tam, kde mají být – zázrak.

Posoudit můžete náš výběr samy, rozhodly jsme se totiž sdílet s vámi ne jen zážitky a naše hodnocení, které najdete v profilu Triola v sekci Testuj, ale také fotografie z našeho testování, které jsou součástí tohoto blogu.

Moje proškoleně vybraná podprsenka Triola je konečně tou pravou, správně vybranou a padnoucí a jak říkávaly už naše babičky - nikdy není pozdě a 40ka je skvělý věk na mnohá poprvé, dávám ti Helen za pravdu.

Vaše Gábina

Více o nabídce značky TRIOLA zde

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 10. 2019

Byla jsem taky v Triole

Odpovědět
Gugina
Gugina 13. 10. 2015

Nosila jsem špatnou velikost a přešla jsem na sportovní podprsenky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 050
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.