Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Skipinka
Skipinka
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi

Už vím, že uklízení může být hračka. Celou domácnost jedním hadříkem

Skipinka
Skipinka
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi
Už vím, že uklízení může být hračka. Celou domácnost jedním hadříkem

Už vím, že uklízení může být hračka. Celou domácnost jedním hadříkem

Jelikož žiji v domácnosti s dítětem a se psem, úklid celého domu je u mě na denním pořádku. Proto doporučení vyzkoušet cokoliv, co mi práci usnadní, vítám a chci. 

Ukaž, co umíš

Hadřík Vileda je opravdu vítaným pomocníkem. Stačí jen lehce navlhčit a běžné skvrny lze setřít jedním tahem. Na odolnější špínu (zaschlé zbytky od oběda na jídelní plastové židličce, kterou Elinka pokaždé dostatečně upatlá, díky jedinečnému stylu jíst jídla rukama) stačilo trochu více přitlačit a je opět jako nová. Podlahu většinou vytírá náš Staffík svým mlsným jazýčkem.

Dokáže si poradit i s našimi psími miláčky. Márfýk často chodí na zahradu a zpět. V tomto blátivém jarním počasí škrábe špinavými packami na sklo, musím tedy každý den několikrát sklo umýt, abychom měli v kuchyni nějaké světlo a Elinka mohla sledovat ulici. Tento hadřík se osvědčil, čistí sklo bez šmouh a to mi hodně ulehčilo práci.

Hodně jsem byla zvědavá na čištění chromových vodovodních baterií, kde výrobci nedoporučují žádné chemické čistící prostředky, ale Actifibre od Viledy si s tím kupodivu hravě poradil a baterie se krásně leskla. Jak ráda se loučím s vodním kamenem. S granitovým dřezem to bývá vždy horší, musím přidávat trochu octa na zničení nežádoucích bakterií. Tady stačilo jen víc přitlačit. Další uklizené. Ale klasika, mezitím stačila Elinka vyházet většinu věcí z šuplíků, na které dosáhla. Proč to mamince ulehčovat.

Výborným pomocníkem se ukázal tento navlhčený hadřík při otírání lakovaných dvířek kuchyňské linky a dřevěného nábytku v obývacím pokoji, všechny maminky si dokážou představit, jak těžké je uhlídat batole s upatlanýma rukama od kukuřičných křupek se slintajícím psem v patách, jde to lehce a nezanechává žádné mokré skvrny, takže můžeme v klidu uklízet s dítětem pověšeným na nohavici či v náručí. Docela tím i posílíte svaly.

                     

Koupelnová skříňka s umyvadlem a zrcadlem byla vyčištěna v rekordním čase bez použití abrazivních prostředků, bohužel asi tak na pět minut, protože Elinku nenapadlo nic lepšího než v nestřežené chvíli popadnout zubní pastu a její obsah rozpatlat všude kolem. Naštěstí stačí hadřík pokaždé jen opláchnout, vyždímat a jede se dál, což mě mile překvapilo.

Díky tomuto skvělému hadříku, který lze vyprat v pračce a opakovaně použít, šel úklid pěkně od ruky. Alespoň těch pár minutek mám pocit, že se domov leskne čistotou, díky jeho multifunkčním schopnostem jej lze použít na veškeré povrchy při běžném chodu domácnosti s malým dítětem a psem, kteří moc neřeší, kdo to po nich nakonec uklidí a raději vymýšlí lumpárny.

Na závěr mohu jen říci, že díky VILEDA ACTIFIBRE MULTI SURFACE, který je mým vítaným pomocníkem, se moje princezna může prohlížet v dokonale vyleštěném zrcadle co hrdlo ráčí.

Jakou máte zkušenost vy? Já  hadřík rozhodně doporučuji! A ja jsem se dívala, tak testerky také.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 31. 12. 2016

Přesně tak

Odpovědět
Hanzrene
Hanzrene 1. 8. 2016

Okolí si myslí, že jsem maniak na úklid, nemiluji uklízení, ale nepořádek ještě míň, tak asi koupím hadřík a vyzkoušíme.

Odpovědět
konatovka
konatovka 20. 3. 2016

Také jsem s ním spokojena.

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 18. 3. 2016

Už ho mi ho zabavila i maminka

Odpovědět
Nadin
Nadin 18. 3. 2016

Nadinka jdu si jej koupit

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 18. 3. 2016

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 594
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.