Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 24. 8. 2016
Líbí se mi

Malý test pudrů

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 24. 8. 2016
Líbí se mi
Malý test pudrů

Malý test pudrů

V tomto příspěvku se podíváme na pudry. Není jich mnoho, protože stejně jako u make-upů si vyberu nějakou značku, odstín a pokud mi vyhovuje, používám je stále dokola. 
 
Jako první je  HD sypký pudr pro bezchybný vzhled od e.l.f. kosmetiky. Pudr je bílý a ultra jemně namletý, ale není třeba se ničeho bát, na pleti je transparentní. Ani na hodně opálené pleti není vidět a nijak nezesvětluje. Je k sehnání za 199,- Kč. Pleť je vyhlazená a sametově jemná. Součástí balení je i labutěnka, ale lepší je pudr nanášet klasickým štětcem na pudr. 
 
Nevýhodou je, že pudr docela práší. z tohoto důvodu už bych si ho asi znovu nekoupila. Mám ho doma ještě z doby, kdy "frčely" tzv. rýžové pudry a našla jsem ho coby levnější alternativu. 
 

Dalším kouskem je kompaktní pudr FIT me od mé oblíbené značky Maybelline. Tento pudr jsem používala několik let a asi ho přestávají vyrábět, protože se z drogerií začíná pomale, ale jistě mizet. Už jsem na něj narazila pouze v Rossmannu, kde mají ještě asi skladové zásoby.

Zleva: FIT me 315 Soft Honey, FIT me 225 Medium Buff
 
 
 

Tento pudr mám ve dvou odstínech, světlejší 225 na zimní období a tmavší 315 na léto. Pleť je po něm krásně hebká, dobře zafixuje make-up a zakryje nedokonalosti, ale výdrž už tak dokonalá není. Za pár hodin už se mi pleť leskla a bylo potřeba ji znovu přepudrovat.

Součástí balení je i praktické zrcátko a houbička, ta je ale docela nehygienická a opět se přikláním k aplikaci štětcem. Cena se pohybuje jako u předchozího pudru okolo 199,- Kč.
 
 
TOP mezi pudry je podle mě opět od Maybelline AFFINIMAT pro perfektně matný vzhled pleti. Já používám odstín 30 Natural Beige
 
 
 
 
Textura je krásně jemná a stačí jedna vrstva, která pleť zmatní po celý den. Ani po 12 hodinách jsem se nemusela přepudrovávat a make-up mi po zafixování tímto pudrem vydržel. Obzvláště teď v létě je tento pudr tou nejlepší volbou a mohu ho jen doporučit.
 
Tento úžasný matující pudr od Maybelline jsem si objednala na eshopu KRASA.cz  za 149,- Kč.
 
Jaký pudr a značka je vaše nejoblíbenější? Budu se těšit na vaše názory!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 18. 11. 2020

super

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 22. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Pudry nepoužívám, protože mám suchou pleť

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 856
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.