Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 11. 2016
Líbí se mi

Lázně v pohodlí domova

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 11. 2016
Líbí se mi
Lázně v pohodlí domova

Lázně v pohodlí domova

Rádi byste si doma dopřáli lázně se všemi výhodami pravých lázeňských kúr? Tak si udělejte chvilku času a přečtěte si, jak na to.
Domácí lázně si můžete doma ve vlastní koupelně udělat sami díky společnosti Carbon Medical. Společnost je na trhu teprve krátce, ale za tuto dobu si už našla řadu příznivců v podobě spokojených zákazníků. Ve svém záměru se zakladatelé inspirovali návštěvou pravých lázní. A právě tehdy se zrodil nápad, převézt veškeré lázeňské procedury domů. Po nějaké době a pod lékařským dohledem byly vybrány ty nejlepší ingredience, srovnatelné s těmi lázeňskými. Výsledkem jsou ručně vyráběné koupele, jen těžko odlišitelných od těch lázeňských. 
 
V období, kdy je venku sychravo, si jistě každý rád najde chvilku na odpočinek a úlevu od každodenního stresu. Během koupelí také dochází k mírnému snížení krevního tlaku a tepové frekvence a vy tak budete krásně odpočatí a uvolnění.
 
Na e-shopu Marienspa.cz si můžete vybrat z několika variant a typů koupelí, například uhličité, kyslíkové, minerální či slatinné. Všechny jsou ručně vyráběné a jsou doplněné příjemným perličkovým efektem, takže si každý najde svoji oblíbenou "domácí proceduru".

Já jsem vyzkoušela tuto slatinnou uhličitou koupel, která je vhodná na prokrvení pokožky, na odbourání stresu a zlepšení kvality spánku.
 

V balení najdete celkem 4 přísady a podrobný návod na použití. Tento balíček vám vydrží na jednu koupel, tedy na běžnou vanu. Já jsem si balíček rozdělila na poloviny, abych si tento zážitek mohla užít vícekrát

 
Použití je velmi jednoduché. Dáte si napouštět vodu o teplotě do 38°C. Do tekoucí vody vysypete nejdříve obsah sáčku č. 1 a 2 se solí z Mrtvého moře a složkou pro rozptýlení rašelinových extraktů a tvorbu oxidu uhličitého. Vše pak promícháte rukou. Po napuštění vany vlijete do vody obsah č. 3 s tmavě hnědým rašelinovým extraktem. A to nejlepší na konec - teď už si stačí vlézt do vany a kolem sebe rozsypat sáček č. 4 se síranem hlinitým. Ten uhličitou koupel aktivuje a všude kolem vás se budou tvořit malé bublinky.
Doporučená doba koupele je kolem 20 minut, potom i perličkový efekt pomalu vyprchával. Během koupele jsem cítila mírné zahřívání, což bylo moc příjemné.
Po koupeli už stačí tělo lehce osprchovat vlažnou vodou, neměl by se přitom použít sprchový gel či jiná mýdla.
A takto už vypadá koupel. Té barvy se nelekejte, je to způsobeno tmavým rašelinovým extraktem.


Při koupeli je také důležité dodržovat určitá pravidla, která jsou ale vždy popsána v přiloženém návodu. Jde o to, že byste měli při koupeli mít dobře větranou koupelnu nebo alespoň otevřené dveře, kvůli uvolňování oxidu uhličitého. Také dejte pozor, aby se vám nic nedostalo do očí nebo na drobné ranky na kůži.

Tato koupel se dá pořídit na e-shopu Marienspa.cz za 290,- Kč a může být také skvělým dárkem pro rodiče, prarodiče nebo pro kamarádku, která si ráda doma dopřeje trochu toho luxusu a hýčkání.

Zaujal vás tento nápad udělat si doma pravé lázně? A kterou koupel byste z nabídky rádi vyzkoušeli?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Dělám si pravidelně

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Úžasné

Odpovědět
Ovace
Ovace 25. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 993
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.