Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moly
moly
Vloženo 18. 9. 2020
Líbí se mi

Kytičky z nových Pampers pants aneb testujeme

moly
moly
Vloženo 18. 9. 2020
Líbí se mi
Kytičky z nových Pampers pants aneb testujeme

Kytičky z nových Pampers pants aneb testujeme

Právě máme na testování nové Pampers pants, aneb kalhotky. Výhody - mají pružný pásek po celém obvodu, snadno se nasazují, snadno sundávají, zabraňují protečení, tzv. 360 fit, a ještě mají super absorpční jádro.

Pampers správné argumentuje tím, že se obvod bříška miminka neustále mění - jí, pije a pak to všechno jde do plenky. A zase znovu a znovu. Pružný pásek 360 fit se takto přizpůsobí veškerým změnám obvodu bříška.

Hlavní postavou se stala moje 11 měsíční princezna, které velikost 3 již byla tip ťop. Přes den, když jsme doma nebo na krátkém výletě poblíž domu a když je venku teplo, používám látkové plenky. Největší zátěž jsem vyzkoušela rychle - ta je podle mě v noci, protože dcera hodně pije a plenku má dlouho. Obvykle se dívám na to, jak je plenka tenká a tahle nebyla moc silná, takže jsem čekala, že první noc proteče a budeme je používat spíše přes den. Dcera je stále kojena a chutná ji většinou právě v noci. K mému údivu byla dcera ráno suchá. Zkoušíme již třetím týdnem a dvakrát jsem na dceru v noci šáhla a byla mokrá, ale plenka téměř prázdná. Vysvětluji si to tak, že toho dcera vyčůrala tolik a rychle a najednou, že to plenka nezvládla absorbovat. Jinak tedy bez problemů nechávám celou noc cca od 20 hod do 7 hod do rána. K tomu také pomáhá super absorpční jádro, které uzamyká vlhkost uvnitř plenky. Mám pocit, že mokrý zadeček má dcera ale z jakékoli plenky, když se počůrá a neutře se, musí zadeček nějakou dobu osychat. Většinou, když ji ráno rozbalím, má zadeček vlhký.

Pružný pásek je pro mě již samozřejmostí, sama nemám ráda něco, co mě škrtí, kolem pasu. Nasazování je určité jednoduché v tom, že nemusím upravovat pásky. Sundávání roztrhnutím na boku se mi málokdy povede na poprvé a mám strach, že trhnu a obsah vyletí kdoví kam. Praktický pásek na zalepení použité plenky je jistě výhodou.

Z mého pohledu bych určitě pants od Pampers doporučila, pro mě je výhoda, že toho absorbují opravdu hodně a snadné nandavání a taky jsou pro dcerku určitě pohodlnější ve všech směrech.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 9. 2020

bezva testování

Odpovědět
moly
moly 24. 9. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 975
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.